reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Cześć dziewczynki. Ja po dwóch dniach kompletnie bez sił wstałam dziś z jakąś energia wkoncu🙂jutro pierwsza wizyta, boję się i cieszę na zmiane🙂życzę wam miłej niedzieli🙂
 
reklama
Hej dziewczyny bierzecie jakieś witaminy? Lekarz wam coś polecił? Czy sam kwas foliowy wystarczy?
Hej :) ginekolog 7 maja kazał mi brać tylko i wyłącznie kwas foliowy. Później byłam u endokrynolog i się oburzyła, bo powiedziała że tarczyca potrzebuje również witaminy d3 i jodu. Powiedziała że mogę wszystko osobno suplementować ale poleciła pregnę plus, mówiła że wszystko w niej jest w odpowiedniej dawce. A ze łykam euthyrox, dwie tabletki metforminy, dwie tabletki osłonki prebiotycznej i dwie duphastou, wybrałam tę pregnę, zawsze to mniej do łykania a i tak muszę zapisywać czy wzięłam tabletkę bo później się schizuję ze nie wzięłam 🙈🙈🙈
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry