reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Hej mamuśki, u mnie dziś 5+5 ♡♡♡ właśnie ogarniam się do pracy , także o 15 już fajrant łiiiii i tak cały tydzień... powiem wam , że jeśli ta ciąża będzie taka "bezobjawowa" to moge chodzić w ciąży co rok hehehe żart oczywiście:D

Jedyne co to bolą mnie sutki nadal ale tylko przy dotyku, jak kichnę ciągnie mnie jajnik jakby miało to urwać, czasami zamdli ale znośnie no i tylko brzuch wzięty, ale spodnie maskują:D w ciąży z synkiem w sumie miałam tak samo, że gdyby nie brak @ może nawet nie wiedziałabym o ciąży:p co do jedzenia to też mogę jeść wszystko z tym, że nie mam apetytu za bardzo.

Miłego dnia :)

P.s. pewnie jak wejdę po 8h będę miała ze 100 wpisów do nadrobienia:p
 
reklama
Hej mamuśki, u mnie dziś 5+5 ♡♡♡ właśnie ogarniam się do pracy , także o 15 już fajrant łiiiii i tak cały tydzień... powiem wam , że jeśli ta ciąża będzie taka "bezobjawowa" to moge chodzić w ciąży co rok hehehe żart oczywiście:D

Jedyne co to bolą mnie sutki nadal ale tylko przy dotyku, jak kichnę ciągnie mnie jajnik jakby miało to urwać, czasami zamdli ale znośnie no i tylko brzuch wzięty, ale spodnie maskują:D w ciąży z synkiem w sumie miałam tak samo, że gdyby nie brak @ może nawet nie wiedziałabym o ciąży:p co do jedzenia to też mogę jeść wszystko z tym, że nie mam apetytu za bardzo.

Miłego dnia :)

P.s. pewnie jak wejdę po 8h będę miała ze 100 wpisów do nadrobienia:p
Ooohhhh to mamy podobnie ! Ja dziś 5+4 😎 i objawy podobne , z córką było tak samo ... Wiozę pannę moją na zajęcia żeglarskie - w zeszłym tydzień wypadła z łódki do wody , mam nadzieje że spakowała sobie tym razem ciuchy na przebranie 🙈 i na 12 do pracy i tak do piątku ... później byle do środy i usg i mam nadzieje że będzie już L4 🤪
 
Hej mamuśki, u mnie dziś 5+5 ♡♡♡ właśnie ogarniam się do pracy , także o 15 już fajrant łiiiii i tak cały tydzień... powiem wam , że jeśli ta ciąża będzie taka "bezobjawowa" to moge chodzić w ciąży co rok hehehe żart oczywiście:D

Jedyne co to bolą mnie sutki nadal ale tylko przy dotyku, jak kichnę ciągnie mnie jajnik jakby miało to urwać, czasami zamdli ale znośnie no i tylko brzuch wzięty, ale spodnie maskują:D w ciąży z synkiem w sumie miałam tak samo, że gdyby nie brak @ może nawet nie wiedziałabym o ciąży:p co do jedzenia to też mogę jeść wszystko z tym, że nie mam apetytu za bardzo.

Miłego dnia :)

P.s. pewnie jak wejdę po 8h będę miała ze 100 wpisów do nadrobienia:p
Hi hi mam tak samo 😁 sutki, bolą, jestem senna, apetytu bardzo nie mam ale nic poza tym. Aaaa no i wzdęty brzuch. Oby tak dalej 😉
 
Ja już po badaniach. Zostało czekanie na wyniki, mają być czwartek-piątek. Piszcie dziewuszki jak po wizycie, chwalcie się zdjęciami 😁
 
reklama
Ja też z tego wszystkiego spać nie mogłam, najpierw zasnąć nie szło a potem wstawalam do pół godziny... O 6 już wstawalam bo moje dziewczynki dziś miały powrót do szkoły [emoji6]
W ogóle tyle dziś snów takich realistycznych miałam że chyba jestem tym taka zmęczona [emoji2368] byle do wieczora [emoji3590]
Milego dnia dziewczyny
Ja też dziś wizytuje o 18.20.Ze stresu spać nie mogłam[emoji846]miłego dzionka
 
Do góry