reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Mnie wczoraj zaniepokoił znów ból brzucha jak na @, poleciałam do lekarza 🤦🏻‍♀️ Wczoraj był 5+0 pęcherzyk 5.1 mm
Oczywiście dalej brac nospe jak boli
Dziś już nie boli, ale za to doszła mi lekka biegunka 🤦🏻‍♀️ Mdłości bardzo delikatne i tez nie cały czas tylko momentami, piersi bolą i nie raz cmi brzuch

teraz najdłuższe 9 dni do 26 maja trzeba czymś głowę zająć 🙊 trzeba się wyluzować ale ciężko szkoda ze to tyle trwa
 

Załączniki

  • 17887436-F953-4938-937C-83DA11479698.jpeg
    17887436-F953-4938-937C-83DA11479698.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 81
Mnie wczoraj zaniepokoił znów ból brzucha jak na @, poleciałam do lekarza 🤦🏻‍♀️ Wczoraj był 5+0 pęcherzyk 5.1 mm
Oczywiście dalej brac nospe jak boli
Dziś już nie boli, ale za to doszła mi lekka biegunka 🤦🏻‍♀️ Mdłości bardzo delikatne i tez nie cały czas tylko momentami, piersi bolą i nie raz cmi brzuch

teraz najdłuższe 9 dni do 26 maja trzeba czymś głowę zająć 🙊 trzeba się wyluzować ale ciężko szkoda ze to tyle trwa
Oh jaki śliczny pęcherzyk ❤️
 
Kurcze dziewczyny próbowałam wypić mleko z czosnkiem i miodem na to moje przeziębienie no ale nie da się.. Zatykalam nos, a cofa mi się od razu... Mam nadzieję że jakoś przejdzie szybko bo to zatykanie nosa najbardziej mnie derwuje, woda morska nie pomaga... Gardło plukam woda z sola i już tak nie drapie.. Pije herbatę z miodem i cytryna... Co jeszcze mogę zrobić?
 
Kurcze dziewczyny próbowałam wypić mleko z czosnkiem i miodem na to moje przeziębienie no ale nie da się.. Zatykalam nos, a cofa mi się od razu... Mam nadzieję że jakoś przejdzie szybko bo to zatykanie nosa najbardziej mnie derwuje, woda morska nie pomaga... Gardło plukam woda z sola i już tak nie drapie.. Pije herbatę z miodem i cytryna... Co jeszcze mogę zrobić?
Na gardło można tantum verde tak mi się wydaje. Często dziewczyny o tym piszą, ze można w ciąży. Polecam nos płukać Irigasinem, na początku nieprzyjemne, ale kwestia przyzwyczajenia. Tylko do tego musisz mieć drożne obie dziurki w nosie, żeby na uszy nie poszło. Najlepiej wcześniej właśnie czymś psiknąć. Jak masz inhalator to rób sobie inhalacje z soli morskiej.
 
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ❤️❤️❤️ Pokażcie koniecznie zdjęcia
Dzisiaj umówiłam się na kolejna wizytę, tak jak lekarz zalecał za 3 tyg, wiec idę 01.01 i będę wtedy 9+4 ❤️
 
Kurcze dziewczyny próbowałam wypić mleko z czosnkiem i miodem na to moje przeziębienie no ale nie da się.. Zatykalam nos, a cofa mi się od razu... Mam nadzieję że jakoś przejdzie szybko bo to zatykanie nosa najbardziej mnie derwuje, woda morska nie pomaga... Gardło plukam woda z sola i już tak nie drapie.. Pije herbatę z miodem i cytryna... Co jeszcze mogę zrobić?
ja miałam to samo z mlekiem z czosnkiem. Robiłam sobie tego tylko z pół kubeczka, a cały czas pijąc miałam odruch wymiotny i ciarki na rękach. Tak że ściskam Cię, i najlepiej wypić na raz, dużymi łykami. Też blokowałam nos, żeby nie czuć tego 😁😁
W środę miałam przepisaną tą heparynę 0,6 i miałam wstrzymać się z jej podawaniem, do środowej wizyty, ale zadzwoniłam dzisiaj do lekarza żeby zapytać o tą dawkę i powiedział żeby podawać 0,6, bo 0,4 to woda. A ja się boję takiej dużej dawki. Nie pozostaje mi nic innego jak zaufać lekarzowi.
 
reklama
Będzie dobrze, trzymam kciuki [emoji3590] ja dziś mam 6+1 jestem ciekawa co zobaczę [emoji4]
Hej dziewczyny, dopiero wstałam a wizyta o 13 [emoji33][emoji16] miałam w nocy straszną zgagę a jak wstałam mdłości już nie wiem co wole [emoji15] piersi bolą tez ale to przeżyje... dziś 7+0 i niech będzie to serduszko bo mi żołądek się skręca z nerwów [emoji37]

Miłego dnia [emoji3526]
 
Do góry