G
guest-1691259937
Gość
mniam!Mi dziś mąż na śniadanie zrobił bułeczkę z pasztetem i ogórkiem kiszonym![]()

Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
mniam!Mi dziś mąż na śniadanie zrobił bułeczkę z pasztetem i ogórkiem kiszonym![]()
Ja chyba się przejdę w poniedziałek na betę bo mnie martwi brak objawów, pierwszą ciążę tak miałam i było puste jajo płodowe [emoji27] może się niepotrzebnie nakręcam ale się trochę stresuje
E tam, każde dziecko to skarbTakie dziecko to Skarb![]()
Ja miałam i czytałam, ze lekkie pobolewanie są w normie bo macica się powiększa i rozciąga, stad te bóleMnie dziś znowu podbrzusze pobolewa, szczególnie jak chodzę... biorę ten duphaston 2*1, ale martwię się trochę... Wizytę mam miec dopiero 14.06 ale nie wiem czy nie przyspiesze chociaż o tydzień wcześniej.. Dziś mam 6+5, nie pamiętam czy w poprzednich ciążach też mnie tak pobolewalo[emoji848] dziewczyny w podobnym tygodniu ciąży też macie takie bóle brzuszka?
Dla spokoju pójdźJa chyba się przejdę w poniedziałek na betę bo mnie martwi brak objawów, pierwszą ciążę tak miałam i było puste jajo płodowemoże się niepotrzebnie nakręcam ale się trochę stresuje
Ja tak miałam ale na końcówce ciążyKurczę, a ja mam ostatnio takie dziwne bóle jakby krocza/ szyjki macicy. Ale to co jakis czas takie kłucie. Miała tak któraś z Was?![]()
U mnie teraz podobnieJa córką byłam nadwrażliwa na każdy możliwy męski zapach, mąż przez pierwsze tygodnie musiał się myć tylko w szarym mydle i zgaga cała ciążę
Od rana napisałam a teraz t o mi tak niedobrze, że chyba sobie wykrakałam, a dom pełen ludzi a chcemy dopiero na roczku młodej w czerwcu powiedzieć![]()
Ja tak miałam ale na końcówce ciąży![]()