reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Cześć dziewczyny :) u mnie wczoraj dzień wyjęty z życia, wiec dopiero dzisiaj się odzywam. Trzymam za Was wszystkie kciuki! ❤️
czy Wy tez macie ostatnio dziwne sny? Ale takie NAPRAWDĘ dziwne? Mi dzisiaj się śniło ze hodowałem wiewiórki i rzucałam im orzechy przez okno xd wyglądały jak kury. Chyba zaczynam już świrować 😅😅😅
 
Moja 5 latka w środku nocy zawsze do nas przychodzi do łóżka, ja to uwielbiam 🥰 pozwalam jej na to jeśli tego chce, poza tym, przecież nie będzie z nami spała do osiemnastki 😅😅😂😂
Moja 10cio latka spi z Nami dość często gdy mąż wraca z pracy, to chyba z tęsknoty za nim.. aczkolwiek mnie to strasznie denerwuje ... mąż specjalnie kupił ogromne łóżko do sypialni , ale mi i tak mało miejsca 🙈 a jak wyjeżdża to na stałe lokuje się na jego miejscu 😉
 
Hej hej. Przemogłam się i zrobiłam dzisiaj betę, myślę, że do 14 będę miała wynik. Dodatkowo umówiłam się na jutro po południu do całkiem innego ginekologa z bardzo dobrym usg.

Wszystkiego najpiękniejszego w dniu naszego święta 🤗
Super trzymam mocno kciuki !❤️❤️❤️Daj znać jaki wynik będziesz mieć ja już nie idę na Betę bo nie chce się tyle już kłóć mam tyle siniaków 🤯. Będzie dobrze !
 
Napisałyśmy post w tej samej chwili mam dokładnie tak samo jak Ty ! Jestem z Tobą 🥰 Ciebie pocieszam a siebie nie umiem 😂🙈
Kurde ale zbieg okoliczności.😊 Ale kurde martwię się... W poprzedniej ciąży nie miałam żadnych mdłości, w tej ciąży pojawiły się ale z reguły były po jedzeniu a od wczoraj nic... Strasznie się martwię. Wizyta dopiero 8 czerwca 🙄 biorę duphaston 2x1... Ale wiesz jak jest zaraz strach, lek i milion myśli.
 
Cześć dziewczyny :) u mnie wczoraj dzień wyjęty z życia, wiec dopiero dzisiaj się odzywam. Trzymam za Was wszystkie kciuki! ❤️
czy Wy tez macie ostatnio dziwne sny? Ale takie NAPRAWDĘ dziwne? Mi dzisiaj się śniło ze hodowałem wiewiórki i rzucałam im orzechy przez okno xd wyglądały jak kury. Chyba zaczynam już świrować 😅😅😅
O jeżuniu, tak! Dzisiaj mi się śniło, że mi psa postrzelili i nożem dziabnęli i jeździłam po wetach żeby go połatali 😱 Jak się obudziłam to go przytulałam i mówiłam, że dobrze że nic mu nie jest 🤣
 
Dziewczyny powodzenia na wizytach ! 🤰🏼Ja dzisiaj mimo pięknej pogody złapałam jakiegoś doła, ze dzisiaj nie mam mdłości , piersi mnie w sumie bolą mniej i już histeryzuje , bo nie chce żeby się sytuacja znów powtórzyła 🤭 mam wrażenie ze powinnam mieć potrójne dolegliwości ogólnie dzisiaj humor jest na NIE, nie wiem jak wytrzymam do poniedziałku😳🙈
Najgorsze to jest czekanie do wizyty... Te wizyty powinny być częściej bo to zwariować idzie 😥
 
Ja powoli się szykuje ... chociaż ciężko w nocy spałam , moja Maja zaprosiła sobie na noc koleżankę i imprezowały do 3 w nocy .. a ja nie miałam sumienia ich rozganiać do spania bo te dzieci spaczone są przez tą pandemie .. w końcu usunęły w salonie przed telewizorem .. zeszłam teraz na dół , mój salon wygląda jakby przebiegło stado dzików 🙈
 
Kurde ale zbieg okoliczności.😊 Ale kurde martwię się... W poprzedniej ciąży nie miałam żadnych mdłości, w tej ciąży pojawiły się ale z reguły były po jedzeniu a od wczoraj nic... Strasznie się martwię. Wizyta dopiero 8 czerwca 🙄 biorę duphaston 2x1... Ale wiesz jak jest zaraz strach, lek i milion myśli.
Dokładnie wiem , to moja pierwsza wiec ja już wgl spanikowana . Ja biorę 2x1 luteinę dopch. Acard i heparynę . Wiec z jednej strony myśle sobie ze robie wszystko co mogę w reszta nie zależna ode mnie No ale strach o te myśli biorą górę 🤭🙈
 
reklama
Dokładnie wiem , to moja pierwsza wiec ja już wgl spanikowana . Ja biorę 2x1 luteinę dopch. Acard i heparynę . Wiec z jednej strony myśle sobie ze robie wszystko co mogę w reszta nie zależna ode mnie No ale strach o te myśli biorą górę 🤭🙈
Otóż to... Strach awszw bierze górę. Ja pierwszą ciąże poroniłam wiec jestem ogromnie przewrażliwiona.... Nie wiem jak ja wytrzymam do 8 czerwca 😫
 
Do góry