reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Hej:) jestem po swojej pierwszej wizycie, wychodzi na to, że to już 5t4d:) było widać pęcherzyk ciążowy , kolejna wizyta za dwa tygodnie i może uslysze serduszko[emoji3059][emoji7] to moja pierwsza ciąża i się trochę stresuje,ale jednocześnie jestem przeszcześliwa :) słuchajcie mam jeszcze pytanie wcześniej brałam duphaston i lekarz kazał go brać przez 1trymestr czy któraś z Was jeszcze bierze?
Ja biorę od kilku dni 😊
 
reklama
Hej:) jestem po swojej pierwszej wizycie, wychodzi na to, że to już 5t4d:) było widać pęcherzyk ciążowy , kolejna wizyta za dwa tygodnie i może uslysze serduszko[emoji3059][emoji7] to moja pierwsza ciąża i się trochę stresuje,ale jednocześnie jestem przeszcześliwa :) słuchajcie mam jeszcze pytanie wcześniej brałam duphaston i lekarz kazał go brać przez 1trymestr czy któraś z Was jeszcze bierze?
Ja biorę! 😊 Gratulacje ❤️
 
Aha mi kazał brać jedna tabletkę dziennie przez pierwszy trymestr:) a jakieś witaminy( poza kwasem foliowym ) dodatkowo bierzecie na własną rękę dla kobiet w ciąży czy lepiej żeby lekarz sam jakieś zalecił?
 
Ja też biorę 2x1 :) nie wiem właściwie do kiedy będę go brała, dostałam na dość mocne pobolewania brzuszka.
Hej:) jestem po swojej pierwszej wizycie, wychodzi na to, że to już 5t4d:) było widać pęcherzyk ciążowy , kolejna wizyta za dwa tygodnie i może uslysze serduszko[emoji3059][emoji7] to moja pierwsza ciąża i się trochę stresuje,ale jednocześnie jestem przeszcześliwa :) słuchajcie mam jeszcze pytanie wcześniej brałam duphaston i lekarz kazał go brać przez 1trymestr czy któraś z Was jeszcze bierze?
 
Aha mi kazał brać jedna tabletkę dziennie przez pierwszy trymestr:) a jakieś witaminy( poza kwasem foliowym ) dodatkowo bierzecie na własną rękę dla kobiet w ciąży czy lepiej żeby lekarz sam jakieś zalecił?
Mi ginekolog kazał brać sam kwas foliowy ale endokrynolog powiedziała, żeby brać Pregnę Plus bo jest tam wit d3 i jod na dobrą pracę tarczycy. ☺️
 
Aha mi kazał brać jedna tabletkę dziennie przez pierwszy trymestr:) a jakieś witaminy( poza kwasem foliowym ) dodatkowo bierzecie na własną rękę dla kobiet w ciąży czy lepiej żeby lekarz sam jakieś zalecił?
Mi również endo przepisał Pregne Plus, ale żołądek źle reagował i zmieniłam na Dupha Vit czy jakoś tak 😅 Ale skład praktycznie to samo.
 
reklama
Do góry