reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ja też biorę 2x1 :) nie wiem właściwie do kiedy będę go brała, dostałam na dość mocne pobolewania brzuszka.
Ja również biorę duphaston praktycznie od początku , miałam niski progesteron , lekarz stwierdził że pobiorę go pewnie do 13 tc , w pierwszej ciąży z córką miałam przepisane jedno opakowanie po jednodniowym plamieniu w 7 tc .
 
reklama
Mnie dolny odcinek bolał na samym początku .. teraz przeszło :) Czasami zaboli jak na miesiączkę i czasami pociągnie brzuch , najbardziej bolą mnie cycki 🙄
Cycki są najgorsze !! A jakie wielkie się zrobiły...to moja pierwsza viaza wiec dla mnie to wszystko nowosc 😁
 
Mnie dolny odcinek bolał na samym początku .. teraz przeszło :) Czasami zaboli jak na miesiączkę i czasami pociągnie brzuch , najbardziej bolą mnie cycki 🙄
Też urosły mi piersi, ale nie bolą. Delikatnie czuje jedynie sutki. Dajesz rade spać na boku z tak bolącymi piersiami?
 
Ja mialam zawsze na czczo ok 96-98. Dzisiaj robiłam krzywą. Czekam na wyniki.
Dziewczyny która z Was ma wysoki cukier? Nie chce mi sie szukać bo już sporo stron mamy. Ja robiłam przedwczoraj krzywą i na czczo miałam 92. Dr kazała zrobić profil i iść do diabetologa.
 
Właśnie sprawdziłam wyniki. Morfologia, mocz i cała reszta - rewelacja :) Ale mam problem z interpretacją mojej krzywej glukozowej. Może któraś z was tak miała. Dzisiejszy cukier na czczo 94 po godzinie 80, po dwóch godzinach 72. Wiem, że forum to nie porada lekarska, ale teleporade mam dopiero w poniedziałek. Wydaje mi się, że cukier po podaniu glukozy chyba powinien wzrosnąć. Któraś miała kiedyś taką sytuację?
 
Cycki są najgorsze !! A jakie wielkie się zrobiły...to moja pierwsza viaza wiec dla mnie to wszystko nowosc 😁
Noooo ... napewno :) ja tą ciąże przechodzę podobnie do pierwszej , aczkolwiek gorzej jest z jedzeniem , niby jestem głodna ale jak przyjdzie co do czego to ledwo jem .. z córką jadłam jak oszalała ...
 
reklama
Właśnie sprawdziłam wyniki. Morfologia, mocz i cała reszta - rewelacja :) Ale mam problem z interpretacją mojej krzywej glukozowej. Może któraś z was tak miała. Dzisiejszy cukier na czczo 94 po godzinie 80, po dwóch godzinach 72. Wiem, że forum to nie porada lekarska, ale teleporade mam dopiero w poniedziałek. Wydaje mi się, że cukier po podaniu glukozy chyba powinien wzrosnąć. Któraś miała kiedyś taką sytuację?

Na czczo za wysoki, a po obciążeniu powinien rosnąć a nie spadać. Pewnie lekarz zaleci metformine jeśli nie bierzesz.
 
Do góry