reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
No ja już 5-6 dni po terminie. Ciężko powiedzieć bo dopiero co odstawiłam tabsy anty i jeszcze mi się cykl nie wyregulował🙂
Pytam z ciekawości bo Twoja kreseczka na teście taka wyraźna :) moja jeszcze bladzioch !
723E7365-BD26-4A83-8369-8FCB5C5386C0.jpeg
 
Pewnie ze będzie widać. Ja w pierwszej ciąży byłam jakoś 5+5 i bilo juz serduszko[emoji3590][emoji3059] teraz mam wizytę 14.05 i zobaczymy. Też mam stresa mimo że to moja druga ciąża. W piątek idę na badania krwi.
Gratuluję udanych wizyt
Ja planuje się umówić też na 17.05 to czekamy razem na podgladanie[emoji3]
 
A co do pracy to ja przy pierwszym pracowałam do 20tego tygodnia jakoś. Poszłam już bo to było lato i mega upały i ciężko mi było w nie klimatyzowanym biurze siedzieć. Teraz się okaże... Myślę że szybciej pójdę bo nie mam czasu po południu odpocząć bo jest synek ale też i wirus a mam styczność z dużą ilością osób więc wolę nie ryzykować. Zobaczę jak bd się czuć. Ogólnie to póki co pracuje dopiero 3 tygodnie haha bo miałam tyle urlopu po macierzyńskim do wykorzystania[emoji85][emoji85]
 
Ja pójdę jakoś około 7tc najwcześniej


Witam się z wami i mam nadzieję że tu zostanę:) termin @ mam na jutro a test wyszedł pozytywny.

Pierwsza ciąża zakończona w 19tc w 2017r , rok później w czerwcu urodziłam synka:) niedawno doszliśmy do wniosku że chcielibyśmy kolejne dziecko, w sumie synek jest na tyle duzy że już czas na rodzeństwo:D
Zaczęliśmy starania w lutym jakoś w 2 cyklu się udało ale okazało się że to ciąża biochemiczna i @ przyszła w same moje ur .. tym razem mam jednak nadzieję że już się uda :)
Termin wstępnie na 15.01 .22

Ciąża na pewno będzie wspomagana znów heparyną ale wszystko dla maluszka ♡
W którym tygodniu się zgłaszacie do gina? [emoji4]
20210505_082642.jpeg
 
Ale widac[emoji106] a kiedy powinien przyjsc okres? Ja w dzień po terminie miałam też blada. W dniu miesiączki to musialam dobrze się przyjrzeć a przy moim synku 2 lata temu to 3 dni przed wyszła kreska widoczna
Powinna przyjść w sobota/niedziela wiec jeszcze 3-4 dni i panicznie się boje że przyjdzie .. tak samo jak było w styczniu gdy miałam biochemiczną :( ale z dnia na dzień kreseczka jest ciemniejsza i nawet po 11 na teście o czułości 25 pojawił się ładny cień :)
 
reklama
Też napewno będę na heparynie więc możemy sobie przybic piątkę [emoji1672] noo synek już duzy. Mój jak dzidzia się urodzi to skończy 2 latka a różnica bd 2 lub 3 lat. Nie chciałam czekać bo o synka staraliśmy się 2 lata więc sami nie wiedzieliśmy jak to się teraz potoczy. Teraz udało się szybciej bo w sumie na lajcie od sierpnia.
Ja pójdę jakoś około 7tc najwcześniej


Witam się z wami i mam nadzieję że tu zostanę:) termin @ mam na jutro a test wyszedł pozytywny.

Pierwsza ciąża zakończona w 19tc w 2017r , rok później w czerwcu urodziłam synka:) niedawno doszliśmy do wniosku że chcielibyśmy kolejne dziecko, w sumie synek jest na tyle duzy że już czas na rodzeństwo:D
Zaczęliśmy starania w lutym jakoś w 2 cyklu się udało ale okazało się że to ciąża biochemiczna i @ przyszła w same moje ur .. tym razem mam jednak nadzieję że już się uda :)
Termin wstępnie na 15.01 .22

Ciąża na pewno będzie wspomagana znów heparyną ale wszystko dla maluszka ♡Zobacz załącznik 1267451
 
Do góry