reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Dużo robią geny [emoji106] ja po 1 też nie mam a smarowałam oliwka hippa potem chyba w 2 trymestrze zaczęłam olejkiem z musteli
Ja mam wzdęcia jak nigdy a chciałam ciążę ukryć do moich urodzin. Można espumisan? A smarujecie już czyms? Ja musze polecic oliwke dla kobiet w ciąży z babydream (rossman). Po 3 ciazach nie mam ani jednego rozstepu. A teraz zamówiłam sobie olej kokosowy nierafinowany. Masuję też ciało szczotką z naturalnego włosia na sucho a później się smaruję.
 
Noo piękne już brzuszki. To nie tylko gazy bo jednak macica musi się powiększyć, u mnie jedynie wieczorem coś tam widać ale tak to nie
Ja to mam wieczorami wzdęty bo słuchajcie, wypróżnić się nie mogę a jem tylko bułki biale suche bo nic innego nie wchodzi. Od czasu do czasu jakis owoc, mus. Porazka.
 
Ja to mam wieczorami wzdęty bo słuchajcie, wypróżnić się nie mogę a jem tylko bułki biale suche bo nic innego nie wchodzi. Od czasu do czasu jakis owoc, mus. Porazka.
Współczuję, też miałam taki etap: białe bułki, musy i ewentualnie kisiel. Straszne, ale da się przeżyć ☺️
 
Dziewczyny , czy Wy macie już widoczne brzuszki ? Kurczę … u mnie się zrobiła taka piłka że już nie ukryje tego faktu , myślałam że uda mi się ukryć ten pierwszy trymestr .. ale nie ma szans …
u mnie tez już widać… 11 tydzień. Miałam nadzieje, ze to tak w 4-5 miesiącu się pojawi, a tu już już widać bąbelka 😁🤰
 
Śliczne macie brzuszki ♡ mój wygląda raczej jak wzdęcie , ale w dopasowanej sukience ciężko już cokolwiek ukryć :) czekam na brzuszek i czekam na ruchy ♡ w pon wizyta także zobaczę co u mojej kijanki:)

Co do rozstępów, po poprzedniej ciąży ich nie mam , ale brzuszek miałam mały i synuś też był malusi:) nie pogniewam się jeśli będzie tak samo, jestem niska i nie chciałabym wyglądać jak orka:p to ostatki w poprzedniej ciąży, z tym że już w szpitalu przez 8tyg...

Fajnie się wspomina bo póki co ta ciąża daje mi w kość , jak nie mdłości to brak sił A teraz jeszcze te nieszczęsne zatoki .. :( żadne napary plukanki nic nie daje mi ulgi A to strzelanie w uszach doprowadza mnie do szału.. Jak długo trwa zapalenie zatok ???? Ja już nie wiem czy boli mnie głowa ucho czy zęby...
 

Załączniki

  • 20210610_133456.jpeg
    20210610_133456.jpeg
    61,2 KB · Wyświetleń: 142
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry