reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ja już po USG, niestety nie usłyszałam serduszka, Pan doktor potwierdził 6t, cała ciaza ma Ok. 1cm ale jak to określił „nie widać echa zarodka”. Nie wiem czy się nie pośpieszyłam z tymi powitaniami :( co prawda powoedział, że sytuacja jest dość dynamiczna i to może się szybko zmienić, niemniej na ten moment tak to wygląda. Czy któraś z Was miała podobną sytuację?
Ale to nie zarodek ma 1cm, tylko pęcherzyk, więc jeszcze jest czas. ;) Na spokojnie, ciąża pewnie jest młodsza niż zakładałaś, ja przy pierwszej też tak miałam, po 2 tygodniach poszłam i był już zarodek. Za tydzień powinno się wyjaśnić. ;)

Kochana ty chyba masz termin na końcówkę? Czy źle kojarzę?
Także dziewczyny zglaszajcie się, może @Klauuudia, założycielka naszej grupy się zgodzi? :[emoji3590]
Dobra pamięć 😁 Końcówka jak końcówka, bo raczej druga połowa - 24 stycznia. ;) Ja teoretycznie bym mogła się zgłosić... natomiast co taka moderatorka robi? Bo ja się nie bardzo orientuję. 🙈
 
reklama
Ale na wymiarze widać, że jeden cm na pęcherzyk ciążowy a w nim widać pęcherzyk żółtkowy wiec na dniach powinien pojawić się zarodek. Ja bym na Twoim miejscu poszła w poniedziałek jeszcze skontrolować :))))
Miałaś może monitoring cyklu? Miesiączki miałaś regularne 28 dni? :)
Dzięki! Tak w opisie jest informacja, że ciało żółte 4mm z zawiązkiem zarodka, przy okazji w gratisie torbiel na lewym jajniku 37mm. Cykle mam długie 30 dniowe.
 
Więc za 2-3 dni powinien już być zarodek [emoji3590] na wizycie za tydzien napewno już będzie wszystko pięknie widac[emoji3590] chyba że się denerwujesz to skontroluj wcześniej, na początku tygodnia [emoji3590] trzymam kciuki
Dzięki! Tak w opisie jest informacja, że ciało żółte 4mm z zawiązkiem zarodka, przy okazji w gratisie torbiel na lewym jajniku 37mm. Cykle mam długie 30 dniowe.
 
Cześć Dziewczyny!🙂 powiedzcie mi, czy te co są już w okolicach 10-11 tyg (Ja Mam dziś 10+1) mają jeszcze te dziwne bóle z lewej strony? Ja w ostatnim czasie nie miałam, a od wczoraj wieczorem znów wróciły takie kłucie co jakiś czas. Strasznie się boję bo w lutym właśnie na tym etapie zakończyła się moja ciąża 😥 nawet w nocy niekiedy je czułam I od rana znów są. Myślałam że jak odpocznę to mi przejdą. Plamien nie mam żadnych.
 
Więc za 2-3 dni powinien już być zarodek [emoji3590] na wizycie za tydzien napewno już będzie wszystko pięknie widac[emoji3590] chyba że się denerwujesz to skontroluj wcześniej, na początku tygodnia [emoji3590] trzymam kciuki
Bardzo dziękuje, uspokoiłaś mnie. Poczekam do wizyty za tydzień, ale to będzie długi tydzień. Pani w punkcie pobrań uspokoiła mnie, ze brak nudności nie musi oznaczać słabego przyrostu bhcg, faktycznie poza zawrotami głowy, ogólnym zmęczeniem i bolącymi piersiami nie mam żadnych innych objawów. Odpuszczę te jutrzejszą szczepionkę, wykonam po 8tc, tak jak zaleca dr Mirosław Wielgos - to raptem 2 tygodnie przesunięcia. Chce się zaszczepić najszybciej jak to możliwe, ufam nauce i lekarzom, ale boje się ingerencji zanim pojawi się zarodek. Bardzo dziękuję za Wasze rady, już wiem, ze dobrze zrobiłam, ze jednak się dzisiaj przywitałam bo od razu mi raźniej :)
 
Bardzo dziękuje, uspokoiłaś mnie. Poczekam do wizyty za tydzień, ale to będzie długi tydzień. Pani w punkcie pobrań uspokoiła mnie, ze brak nudności nie musi oznaczać słabego przyrostu bhcg, faktycznie poza zawrotami głowy, ogólnym zmęczeniem i bolącymi piersiami nie mam żadnych innych objawów. Odpuszczę te jutrzejszą szczepionkę, wykonam po 8tc, tak jak zaleca dr Mirosław Wielgos - to raptem 2 tygodnie przesunięcia. Chce się zaszczepić najszybciej jak to możliwe, ufam nauce i lekarzom, ale boje się ingerencji zanim pojawi się zarodek. Bardzo dziękuję za Wasze rady, już wiem, ze dobrze zrobiłam, ze jednak się dzisiaj przywitałam bo od razu mi raźniej :)
Spokojnie z tymi mdłościami 😄 Ja nie miałam do 7+2, więc zaczęły mi się przedwczoraj. Jakoś nie brakowało mi ich wcześniej. 😅
 
To jest twój lekarz? Mój kategorycznie zabronił szczepienia w 1 trymestrze. Ale nie będę poruszać tego tematu bo wiadomo są różne szkoły doświadczenia itp. Ja również będę szczepić się w ciąży.
Bardzo dziękuje, uspokoiłaś mnie. Poczekam do wizyty za tydzień, ale to będzie długi tydzień. Pani w punkcie pobrań uspokoiła mnie, ze brak nudności nie musi oznaczać słabego przyrostu bhcg, faktycznie poza zawrotami głowy, ogólnym zmęczeniem i bolącymi piersiami nie mam żadnych innych objawów. Odpuszczę te jutrzejszą szczepionkę, wykonam po 8tc, tak jak zaleca dr Mirosław Wielgos - to raptem 2 tygodnie przesunięcia. Chce się zaszczepić najszybciej jak to możliwe, ufam nauce i lekarzom, ale boje się ingerencji zanim pojawi się zarodek. Bardzo dziękuję za Wasze rady, już wiem, ze dobrze zrobiłam, ze jednak się dzisiaj przywitałam bo od razu mi raźniej :)
 
reklama
Hej dziewczyny. Podczytuje Was od jakiegoś czasu, ale do tej pory się nie udzielałam bo do wczoraj nie potwierdzałam ciąży u lekarza więc tak na prawdę nie wiedziałam co tam się w środku dzieje. Wczoraj ciąża potwierdzona , 8 tydz 2 dni. Powiedzcie mi czy na obecnym etapie obserwujecie u siebie złagodzenie objawów? :) ja od wczoraj mam dużo mniejsze w porównaniu z ostatnimi kilkoma tygodniami nudności, i piersi też są delikatnie tylko obolałe. Mimo że usg miałam zaledwie wczoraj to trochę się martwię tym że na tak wczesnym etapie ciąży objawy powinny mi się nasilać a nie wręcz przeciwnie... jak to u Was jest? ;) pozdrawiam wszystkie mamy .
 
Do góry