reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Hej . Ja tak zza krzaczka Was podczytuje termin wskazuje mi na 31 stycznia 🙃. Dziś 6+4 i mam bardzzOooo późno wizytę bo dopiero na 20:20 . Bardzo chciałabym usłyszeć już serduszko . Na pierwszym usg byłam 9 dni temu . Pęcherzyk miał 6mm a zarodek 1mm jak myślicie jest możliwość ze usłyszę serduszko dziś ? To moja druga ciąża , w tamtym roku przeszłam pozamaciczna 😞.
Usłyszeć raczej nie, bo na tak wczesnym etapie odeszło się od słuchania. ;) Ale zobaczyć - myślę, że tak 😄 Trzymam kciuki! ✊🏼
 
reklama
2 tygodnie? Masakra, naprawdę współczuję. To jest przekichane. Łykasz też paracetamol, czy próbujesz wytrzymać? Ja zawsze mam taki opór przed połknięciem, ale czasem poprostu nie mogę wytrzymać.
Biorę tyle witamin, i duphaston 3x dziennie, że mam dosyć tych tabletek.
Ja ogólnie mam problem z przełykaniem, więc staram się nie brać nic ponad moją blokadę psychiczną i awersję do leków. 🙊🙊
Jestem na L4 więc dużo śpię.
Ogólnie to tylko jem i śpię, jestem zmęczona życiem. Mam nadzieję, że dzidzi rozwija się prawidłowo, i będę mogła dalej iść na zwolnienie od poniedziałku.
Do pracy stanowczo się nie nadaję.🙅
 

Załączniki

  • Screenshot_20210611-092538.png
    Screenshot_20210611-092538.png
    144,3 KB · Wyświetleń: 60
O rany, czyli te podstawowe 😮 Ja też korzystam z ALAB, ale z tego pakietu w pracy i to wszystko mam w tym... Rany, współczuję tego wydawania kasy, masakra. :/
 
Hej dziewczyny,

przywitam się z Wami nieśmiało. Jestem w pierwszej ciąży, wczoraj 6t+2 i było widać zarodek i bijące serduszko :) Jak niektóre z Was, również jestem obstawiona lekami ze względu na PCOS, hiperprolaktynemię oraz Hashimoto. Termin na przełomie stycznia/lutego.

W ciągu ostatniego tygodnia zmagałam się z okropnymi mdłościami i wymiotami, które towarzyszyły mi cały dzień i nieraz również w nocy, do tego stopnia że zrzuciłam 5 kg z mojej normalnej wagi :/

Powiedzcie dziewczyny, planujecie wykonać badania prenatalne ? Ja oczywiście wychodzę z założenia, że wszystko będzie dobrze, jakoś przesadnie się niczym nie stresuje a co ma być to i tak pewnie będzie nic na to nie poradzimy ale właśnie w temacie badań troche się waham.

Trzymam za Was kciuki i pozdrawiam ;)
 
Hej dziewczyny,

przywitam się z Wami nieśmiało. Jestem w pierwszej ciąży, wczoraj 6t+2 i było widać zarodek i bijące serduszko :) Jak niektóre z Was, również jestem obstawiona lekami ze względu na PCOS, hiperprolaktynemię oraz Hashimoto. Termin na przełomie stycznia/lutego.

W ciągu ostatniego tygodnia zmagałam się z okropnymi mdłościami i wymiotami, które towarzyszyły mi cały dzień i nieraz również w nocy, do tego stopnia że zrzuciłam 5 kg z mojej normalnej wagi :/

Powiedzcie dziewczyny, planujecie wykonać badania prenatalne ? Ja oczywiście wychodzę z założenia, że wszystko będzie dobrze, jakoś przesadnie się niczym nie stresuje a co ma być to i tak pewnie będzie nic na to nie poradzimy ale właśnie w temacie badań troche się waham.

Trzymam za Was kciuki i pozdrawiam ;)
Witamy na pokładzie. 🥰 Ja prenatalne USG + PAPP-A owszem, jeśli nie będzie wskazań to NIPT sobie darujemy przypuszczalnie. ;)
 
Hej [emoji3526] Współczuję samopoczucia, oby szybko źle dolegliwości minęły [emoji1694]Co do badań prenatalnych też się nad nimi ostatnio zastanawialam, zaczęłam czytać ale wybór jest tak duży że sama nie wiem więc stwierdziłam że jeśli będzie wszystko dobrze to lekarza zapytam co proponuję. U mojego męża w rodzinie jest dziecko z zespołem downa [emoji3064]
Hej dziewczyny,

przywitam się z Wami nieśmiało. Jestem w pierwszej ciąży, wczoraj 6t+2 i było widać zarodek i bijące serduszko :) Jak niektóre z Was, również jestem obstawiona lekami ze względu na PCOS, hiperprolaktynemię oraz Hashimoto. Termin na przełomie stycznia/lutego.

W ciągu ostatniego tygodnia zmagałam się z okropnymi mdłościami i wymiotami, które towarzyszyły mi cały dzień i nieraz również w nocy, do tego stopnia że zrzuciłam 5 kg z mojej normalnej wagi :/

Powiedzcie dziewczyny, planujecie wykonać badania prenatalne ? Ja oczywiście wychodzę z założenia, że wszystko będzie dobrze, jakoś przesadnie się niczym nie stresuje a co ma być to i tak pewnie będzie nic na to nie poradzimy ale właśnie w temacie badań troche się waham.

Trzymam za Was kciuki i pozdrawiam ;)
 
reklama
Hej, ja miałam podobną sytuację. W maju poszłam na pierwsze usg w 6+O i lekarz potwierdził tylko pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym. Byłam przerażona, bo pierwszą ciąże straciłam bardzo wcześnie. Lekarz powiedział, żeby przyjść za 2 tyg, ale powiedziałam, ze wtedy biorę slub i wolalabym wiedziec wczesniej. Przyszlam po tygodniu i okazalo się, że jest juz zarodek z bijącym serduszkiem, a ciąża jest o 8 dni mlodsza niz z OM. Także głowa do góry, kiedy masz kolejną wizytę? ❤️
Dzięki kochana, kolejna wizyta przypada na piątek za tydzień, co prawda z moją lekarz prowadzącą (usg w medicoverze są oddzielnymi wizytami) ale ona tez ma usg dopochwowe, wiec mam nadzieję, że coś tam już więcej zobaczę. Moja przyjaciółka właśnie mnie uspokoiła, ze przy pierwszej ciąży też nie było zarodka w 6t a w ósmym na kolejnej wizycie buła już mała Lenka :)
 
Do góry