reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

O rany, czyli te podstawowe 😮 Ja też korzystam z ALAB, ale z tego pakietu w pracy i to wszystko mam w tym... Rany, współczuję tego wydawania kasy, masakra. :/
Kochana ja straciłam już dwie ciąże, i jeśli pieniążki mi pomogą w utrzymaniu tej ciąży, pomogą w tym żeby dzidzi rozwijała się prawidłowo, wydam ich dużo więcej, i nie będę żałowała.
Posiadanie chociażby jednego dzieciątka jest więcej warte niż pieniądze.
Co jest warte życie bez radości dzieci w domu?
Pieniądze mi tego śmiechu nie dadzą, tak samo jak nie będą mówiły do mnie mama... 😞😞
 
reklama
Hej dziewczyny,

przywitam się z Wami nieśmiało. Jestem w pierwszej ciąży, wczoraj 6t+2 i było widać zarodek i bijące serduszko :) Jak niektóre z Was, również jestem obstawiona lekami ze względu na PCOS, hiperprolaktynemię oraz Hashimoto. Termin na przełomie stycznia/lutego.

W ciągu ostatniego tygodnia zmagałam się z okropnymi mdłościami i wymiotami, które towarzyszyły mi cały dzień i nieraz również w nocy, do tego stopnia że zrzuciłam 5 kg z mojej normalnej wagi :/

Powiedzcie dziewczyny, planujecie wykonać badania prenatalne ? Ja oczywiście wychodzę z założenia, że wszystko będzie dobrze, jakoś przesadnie się niczym nie stresuje a co ma być to i tak pewnie będzie nic na to nie poradzimy ale właśnie w temacie badań troche się waham.

Trzymam za Was kciuki i pozdrawiam ;)
Trzymaj się dzielnie, podobno imbir pomaga - ja nawet kupiłam tydzien temu w oczekiwaniu na te wszystkie symptomy tym czasem nie wiem co to mdłości. Ale gdybym mogła to wymienić na echo zarodka w 6tc to pewnie bym się nie zastanawiała tak wiec gratulacje i zdrówka! :)
 
Ja mam dopiero pierwsza wizytę za sobą na której nie słyszałam serduszka bo było zbyt wcześnie , kolejna dopiero za tydzień. Mam nadzieję że będzie wszystko w porządku i będę mogła z wami zostać na dłużej i więcej się udzielać :) wyczytałam że jest tu parę dziewczyn z okolic Wadowic czy z Bielska, ja również więc jest nas trochę.
 
Kochana ja straciłam już dwie ciąże, i jeśli pieniążki mi pomogą w utrzymaniu tej ciąży, pomogą w tym żeby dzidzi rozwijała się prawidłowo, wydam ich dużo więcej, i nie będę żałowała.
Posiadanie chociażby jednego dzieciątka jest więcej warte niż pieniądze.
Co jest warte życie bez radości dzieci w domu?
Pieniądze mi tego śmiechu nie dadzą, tak samo jak nie będą mówiły do mnie mama... 😞😞
A to ja doskonale rozumiem, sama jedną straciłam, więc wiem jak to jest i ile by nie trzeba było to tyle się wyda. ☺️

Będzie potrzebna list osób, które się udzielają regularnie [emoji846]
Ale w sensie, że ja mam zebrać? 😄 Nie ma problemu, tylko na ile wstecz patrzeć i co rozumieć pod "regularnie"? 🤔 Chyba, że na początku po prostu zebrać dziewczyny, które się zgłosiły na chętne? 😄

Trzymaj się dzielnie, podobno imbir pomaga - ja nawet kupiłam tydzien temu w oczekiwaniu na te wszystkie symptomy tym czasem nie wiem co to mdłości. Ale gdybym mogła to wymienić na echo zarodka w 6tc to pewnie bym się nie zastanawiała tak wiec gratulacje i zdrówka! :)
A to imbir w jakiej postaci planowałaś przyjmować? Myślałam, że mnie ominą mdłości i wymioty, ale chyba jednak nie... 😟
 
Synek w pkolu A ja dziś mam dobry dzień bo zatoki odpuszczają i spałam w nocy ♡

Mam tylko nadzieję że nie zaszkodziłam apapem maluszkowi :( ale brałam już w ostateczności jak ból nie pozwalał mi spać. Inhalacje pomagają bo zaczynam wykasływać to wszystko ufff
U mnie dziś 9+1 I w pon wizyta
Ja też mam dziś 9+1 😊 ale wizyta dopiero 6.07 🥺
 
A to ja doskonale rozumiem, sama jedną straciłam, więc wiem jak to jest i ile by nie trzeba było to tyle się wyda. ☺️


Ale w sensie, że ja mam zebrać? 😄 Nie ma problemu, tylko na ile wstecz patrzeć i co rozumieć pod "regularnie"? 🤔 Chyba, że na początku po prostu zebrać dziewczyny, które się zgłosiły na chętne? 😄


A to imbir w jakiej postaci planowałaś przyjmować? Myślałam, że mnie ominą mdłości i wymioty, ale chyba jednak nie... 😟
Ja jak na początku ciąży miałam okropne mdłości to też próbowałam z tym imbirem, kupiłam świeży i rzulam takie obrane plastry. Szczerze mówiąc nic mi to nie pomogło. Potem odkryłam że mi pomagało jedzenie jabłka.
Widziałam w aptece takie gumy niby na mdłości Pregna vomi czy jakoś tak. Ale nie mam doświadczenia...
 
Ja mam dopiero pierwsza wizytę za sobą na której nie słyszałam serduszka bo było zbyt wcześnie , kolejna dopiero za tydzień. Mam nadzieję że będzie wszystko w porządku i będę mogła z wami zostać na dłużej i więcej się udzielać :) wyczytałam że jest tu parę dziewczyn z okolic Wadowic czy z Bielska, ja również więc jest nas trochę.
piąteczka! Okolice Zatora :)
 
A to ja doskonale rozumiem, sama jedną straciłam, więc wiem jak to jest i ile by nie trzeba było to tyle się wyda. ☺️
Dokładnie tak, ja mam już swoje 34lata.
Staram się o dzidzię 14lat.
Więc dla mnie liczy się tylko posiadanie chociażby jednego dzieciątka, i nieważne ile czasu, i pieniędzy będzie to kosztowało. 😊😊
 
reklama
Ja jak na początku ciąży miałam okropne mdłości to też próbowałam z tym imbirem, kupiłam świeży i rzulam takie obrane plastry. Szczerze mówiąc nic mi to nie pomogło. Potem odkryłam że mi pomagało jedzenie jabłka.
Widziałam w aptece takie gumy niby na mdłości Pregna vomi czy jakoś tak. Ale nie mam doświadczenia...
Ok... Czyli trzeba po prostu znaleźć swój sposób. Dzięki! ☺️
 
Do góry