reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
A mam pytanie do dziewczyn, które sa bądź niedługo planuja iść na zwolnienie, jedziecie normalnie na wakacje czy raczej bedziecie siedzieć w domu? Ja bym pojechała na kilka dni nad morze ale czytałam, ze trafiaja sie kontrole i sie troche cykam 🙉😀
My na pewno się wybieramy, nawet bym nie pomyslala o kontroli.
Ale narazie czekam aż mdłości przejdą 😁
 
To wszystko w odpowiedzi na twój post o nie udzielaniu się i czekaniu do serduszka[emoji846]

Dobrze, że masz luz, bo to tylko Internety. Co to terminu- na poprzednim zamkniętym wątku, w którym byłam, porody były w 3 miesiącach [emoji16] na tym też tak pewnie będzie[emoji16] tego się nie przewidzi.

Życzę dużo spokoju [emoji846] jak masz chęci być na zamkniętym to po prostu napisz [emoji846]

Rozumiem ze Tobie idealnie się pokrył termin z om z usg ? Bo mi akurat nie . Najpierw wszystko wskazywało na luty pierwsze dni . Po badaniu termin mam na 31 stycznia dziś będę na usg i się okaze [emoji6]. A tak pozatym to co w tym złego ?
jak już dobrze sprawdzasz to sprawdź tez proszę ile lajków dawałam tu dziewczynom i ile smuteczków jak dziewczyny ta ciąże traciły [emoji53] także wiesz … noi gratuluje sił i czasu na zajmowanie się takimi rzeczami w ciąży [emoji123]

Zreszta moja droga ja naprawdę nie muszę byc w jakiejś prywatnej grupie . Jeśli się o nią dopytywałam na jakiej zasadzie i ze nie koniecznie z tymi zasadami się zgadzam to czy tam będę czy nie to naprawdę życia mi nie ubędzie .

dużo luzu i miłości przesyłam [emoji3059][emoji854]
 
To możliwe żeby w 10tc być tak wzdętym ? Co prawda to moja 3 ciąża ale nie wiem czy to normalne że już tak widać
20210611_144131.jpeg
 
A mam pytanie do dziewczyn, które sa bądź niedługo planuja iść na zwolnienie, jedziecie normalnie na wakacje czy raczej bedziecie siedzieć w domu? Ja bym pojechała na kilka dni nad morze ale czytałam, ze trafiaja sie kontrole i sie troche cykam 🙉😀
Ja na ten moment jestem lezaca więc wyjazdów nie planuje :(
 
Ja na pewno skorzystam z możliwości wolnego i nie dostosowywania się z urlopem do wszystkich..w poprzedniej ciąży nie miałam ani jednej kontroli A byłam na l4 od 5tc .. nie wiem jak to jest z kontrolaki zusu czy rzeczywiście sprawdzają czy wyrywkowo czy w ogóle. Równie dobrze mogą przyjść kiedy będę w pkolu po syna.. nie ma kto mi go odebrać więc sama nie wiem jak to ugryźć
Wtedy jest ileś tam dni na ustosunkowanie się do kontroli, nie pamiętam ile.
 
reklama
To wszystko w odpowiedzi na twój post o nie udzielaniu się i czekaniu do serduszka[emoji846]

Dobrze, że masz luz, bo to tylko Internety. Co to terminu- na poprzednim zamkniętym wątku, w którym byłam, porody były w 3 miesiącach [emoji16] na tym też tak pewnie będzie[emoji16] tego się nie przewidzi.

Życzę dużo spokoju [emoji846] jak masz chęci być na zamkniętym to po prostu napisz [emoji846]
Dziękuje za propozycje ale jednak z prywaty nie skorzystam 🙃.
Nie dla mnie przeszukiwania i podliczania kto gdzie i w jakim czasie wystawia posty .

natomiast z checia otwarcie będę wymieniać sie z dziewczynami swoimi doświadczeniami tu 😍 kisss 😘
 
Do góry