reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Nie wytrzymam, jak ja się fatalnie czuję.
Mdłości, zawroty głowy, i ten okropny ból.
Od rana boli mnie też lewy jajnik,
Nawet sen już nie pomaga. 😞
Czuję się bardzo zmęczona, jakbym w kamieniołomach pracowała. 🥺
Chyba wezmę jednak ten Apap...
bierz Apap, ja wczoraj jak praktycznie umierałam z bólu głowy, naprawdę aż płakałam... wzięłam jedną i mi po 30/40minutach na jakiś czas pomogła. Później wróciło i dziś tez ćmi ale póki nie płacze to nie biorę 🙉
 
reklama
Możemy sobie podać ręce.... Mi się jeszcze nasiliły wahania nastroju i beczę dziś od rana... Sama ze sobą wytrzymać nie mogę 😩
Ja tak samo, na przemiennie...
Raz normalna raz zła niewiadomo na co. 😫
Przybijam pione bo tez zdycham 🙃
Mi na mdłości chwilowo pomaga coca-cola.
2 łyki a robią robote 💪
Mnie niestety nic nie pomaga...
Jestem głodna mdli, zjem coś i też mdli, wypiję wodę mdli. Masakra normalnie...
Aczkolwiek zniosę wszystko dla dobra dzidziula.

Ale ten ból jajnika to mnie dobija, jak leżę to boli mniej ale promieniuje do środka podbrzusza, a jak wstanę to centralnie rwie mnie lewą stronę. 🤨
Ból głowy mnie pokonał musiał wziąć Apap aż dwie tabletki.
Aby do wtorku do wtorku.
Mam nadzieję zobaczyć już tętno dzidzi 🥰😍 ,może samopoczucie mnie się poprawi. 😉
 
Ja też jestem chętna, może mało pisze, ze staram się nadrabiać wszystko. Ostatnio trochę ciężko, bo od dwóch tyg siedzę z chorą 2,5 latką w domu, a moje mdłości i wymioty nie pomagają w niczym 😭 marzę żeby wróciła do przedszkola w poniedziałek 🙏🏻
racja! Przepraszam, jakoś Cię pominęliśmy a pamietam 💜 trzymaj się, nie mogę sobie wyobrazić tego co bym mogła zrobić przy dziecku teraz :o jak ja większość leżę i siedzę 😔
Bardzo Was dziewczyny z dzieckiem/dziećmi podziwiam ☺️
 
Jakby któraś chciała wizytę u diabetolog Matej-Butrym to będę dzisiaj zwalniać teleporadę z terminem na poniedziałek :)
A dostalas od nich maila co trzeba zrobić przed pierwsza wizyta? Bo ja się rejestrowalam w poniedzialek, ale nie dostałam jeszcze nic. Wolałabym wcześniej mieć tą wizytę niż w lipcu, ale nie wiem czy nie trzeba jakis badań zrobić
 
bierz Apap, ja wczoraj jak praktycznie umierałam z bólu głowy, naprawdę aż płakałam... wzięłam jedną i mi po 30/40minutach na jakiś czas pomogła. Później wróciło i dziś tez ćmi ale póki nie płacze to nie biorę 🙉
Wczoraj pytałam swoją Gin o te silne bóle głowy. Też poleciła paracetamol. Czasami po prostu trzeba
 
reklama
Do góry