reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Dziewczyny, czy wy też tak macie? Zawsze jak czuję, że zbliża się kichanie to normalnie panikuje. Za każdym razem przy kichneiciu mam taki ból brzucha Teraz kichnęłam leżąc to miałam wrażenie jakby mi coś pękło 😳 matko.... Nie jest to ciągły ból tylko taki chwilowy. Nienawidzę kochać przez to boz araz się martwię. 😥 Oczywiście latam donakzienkinoatezwc czy nic się nie dzieje. Jak gwałtownie wstanę też mam taki ból i przy kaslaniu. Błagam powiedzcie ze to normalne 🥺
Ja ostatnio jak leżałam to zaczęłam kichać a no jak kicham to jest seria 10-15razy i tak mnie brzuch cały zabolal, ze aż się przestraszyłam. Złapałam go z bólu i się zaczęłam turlac po lozku😔 niech szlag trafi ta alergię 😡🤬
 
To możliwe że mam taką partie bo faktycznie zaczęłam nową paczkę. Nigdy to nie było przyjemne, ale od trzech dni serio boli, aż dziwnie.
Ja wczoraj jak robiłam zastrzyk to ciężko było zrobić żeby igła się wbiła ale tez prawda jest taka, że im więcej zastrzyków to skora robi się twardsza ale no może jakoś damy rade;)
 
Ja wczoraj jak robiłam zastrzyk to ciężko było zrobić żeby igła się wbiła ale tez prawda jest taka, że im więcej zastrzyków to skora robi się twardsza ale no może jakoś damy rade;)
ja też mam problem z tą heparyną. Coraz bardziej zastrzyki bolą, na wieczór szukam miejsca kilka razy to wkłucia. Mam jednego dużego siniaka i okolice jego są nie do wkłucia ze względu na ból. Muszę zapytać na wizycie gin jak długo będzie trzeba ją podawać.
 
ja też mam problem z tą heparyną. Coraz bardziej zastrzyki bolą, na wieczór szukam miejsca kilka razy to wkłucia. Mam jednego dużego siniaka i okolice jego są nie do wkłucia ze względu na ból. Muszę zapytać na wizycie gin jak długo będzie trzeba ją podawać.

Obawiam się, że do końca ciąży plus polog. Przynajmniej ja tak mam zalecone.
 
Ja ostatnio jak leżałam to zaczęłam kichać a no jak kicham to jest seria 10-15razy i tak mnie brzuch cały zabolal, ze aż się przestraszyłam. Złapałam go z bólu i się zaczęłam turlac po lozku😔 niech szlag trafi ta alergię 😡🤬
Ja co prawda kichnelam raz ale tak się przestraszyłm tego bólu. Pozniej miałam takie dziwne uczucie na brzuchu. Oczywiście internety wzdłuż i w szerz przejrzalam 🤷‍♀️
 
Dziewczyny a co jest wskazaniem do stosowania tej heparyny ? To znaczy chodzi mi o to czy z morfologi już widać ze trzeba brać ?
 
reklama
Do góry