reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Dziękuję dziewczyny❤️ Wlasnie zbieram sie do szpitala. Pierwszą ciaze stracilam we wrzesniu 2020, zarodek przestal rozwijac się na etapie 5+4. Dzisiaj poszlam na wizytę po 3 tygodniach ( ostatnio bylo widac bijace serduszko) i lekarz powiedzial, ze rozwoj zatrzymal sie na 8+0, a powinno byc min 8+6 i dzisiaj serduszko nie biło :( a jeszcze w tym tygodniu mialam nudnosci, wymiotowalam.. podejrzewam, ze mogl wplynac na to moj nieprawidlowy gen PAI-1. Bralam acard i duphaston, ale moze powinnam tez brac heparynę🤷🏻‍♀️ Dziekuje dziewczyny za wsparcie, zostane tu z wami jeszcze chwile, psychicznie juz jestem ok, jest mi bardzo przykro, ale wiem, ze to natura zdecydowala..
Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty😰😔 trzymaj się ♥️
 
kochana ja słyszałam ze między 14 a 17tc są w stanie coś zobaczyć ale pewnie u każdej inaczej ❤️
U mojej przyjaciółki ostatnio na prenatalnych już lekarz widział ewidentnie ale sama mówi ze dopiero po połówkowych uwierzy na 100%. I w tych czasach nawet na porodówce wychodzą „kwiatki” i zamiast dziewczyny jest chłopak czy na odwrót wiec nigdy nie wiadomo
 
Moje prenatalne przełożone na piątek, wiec o kilka dni szybciej ❤️ Jestem ciekawa tylko czy przy 12+0 lekarz może zobaczyć już płeć?
A ja Wam opowiem historyjkę, którą słyszałam wielokrotnie od mojej mamy jak chodzi o podawanie płci przez lekarza... 😄 Był kiedyś w Krakowie lekarz, który miał 100% skuteczności podawania płci i to na wczesnym etapie ciąży - właśnie koło 12-13 tygodnia. Umówmy się - niemożliwe, żeby za każdym razem trafiał, bo mówimy o czasach 20-25 lat temu. ;) Kobiety się do niego zjeżdżały, żeby im płeć powiedział. Jaka była tajemnica sukcesu pana doktora? Pan doktor podawał płeć jak mu się wydawało - czasem chłopiec, czasem dziewczynka. Ale w swoim notesiku zawsze zapisywał odwrotnie niż powiedział kobiecie. Efekt był taki, że te kobiety, którym "przewidział" poprawnie - przychodziły i mówiły, że faktycznie się sprawdziło. A te, którym wyszło inaczej... przychodziły do niego, że przecież mówił inną płeć. On sobie sprawdzał w swoim notesiku - "no jak to, mam zapiane, że właśnie taka miała być!" 😂

kochana ja słyszałam ze między 14 a 17tc są w stanie coś zobaczyć ale pewnie u każdej inaczej ❤️
A czasem dziecię złośliwe i się pokaże dopiero koło 30 tygodnia - i takie historie słyszałam 😄
 
Ja już prawie wróciłam do normalności ♥️ trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ♥️ ja mam jutro, a wczoraj tak przekazaliśmy wiadomość rodzinie 😊
 

Załączniki

  • IMG-20210614-WA0005.jpeg
    IMG-20210614-WA0005.jpeg
    2,3 MB · Wyświetleń: 82
A ja Wam opowiem historyjkę, którą słyszałam wielokrotnie od mojej mamy jak chodzi o podawanie płci przez lekarza... 😄 Był kiedyś w Krakowie lekarz, który miał 100% skuteczności podawania płci i to na wczesnym etapie ciąży - właśnie koło 12-13 tygodnia. Umówmy się - niemożliwe, żeby za każdym razem trafiał, bo mówimy o czasach 20-25 lat temu. ;) Kobiety się do niego zjeżdżały, żeby im płeć powiedział. Jaka była tajemnica sukcesu pana doktora? Pan doktor podawał płeć jak mu się wydawało - czasem chłopiec, czasem dziewczynka. Ale w swoim notesiku zawsze zapisywał odwrotnie niż powiedział kobiecie. Efekt był taki, że te kobiety, którym "przewidział" poprawnie - przychodziły i mówiły, że faktycznie się sprawdziło. A te, którym wyszło inaczej... przychodziły do niego, że przecież mówił inną płeć. On sobie sprawdzał w swoim notesiku - "no jak to, mam zapiane, że właśnie taka miała być!" 😂


A czasem dziecię złośliwe i się pokaże dopiero koło 30 tygodnia - i takie historie słyszałam 😄
Niezle poczucie humoru miał ten lekarz 🤣 głupków robić z mamusiek hha
 
Super pomysł z przekazaniem wiadomości [emoji3590]
Ja już prawie wróciłam do normalności [emoji3531] trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji3531] ja mam jutro, a wczoraj tak przekazaliśmy wiadomość rodzinie [emoji4]
Dziewczyny co do obaw, to mnie też nachodza ale staram się odganiac.. Do prenataonych zostało jeszcze 2tyg i 1 dzień, mam nadzieję że szybko zleci [emoji4]
Co do płci, też jestem ciekawa ale nie nastawiam się że na pierwszym prenatalnym coś się dowiem.. Pewnie w okolicy polowkowych.. No ale zobaczymy [emoji4] zastanawiam się nad zakupem monitora tętna.. Teraz wkraczam w 11 tydzień, na większości pisze ze od 12 tyg wykrywaja tętno..
Milego dnia
 
reklama
Do góry