reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Macie już brzuszki? Mi coś ostatnio się zaokrągla. Jestem 10+4 i wydaje mi się że za szybko.
Tak. Ale na noc odczuwam dosc duży głód i jem... u mnie brzuch glownie od jedzenia. To też moja kolejna ciaza, brzuch po dwójce niestety troche rozciagniety. Ogolnie jestem szczupła ważę 52kg ale mam taka budowę ze prawie zawsze miałam brzuszek. Kupilam sobie pare dni temu sukienke na wesele w lipcu, mam nadzieje ze załozę ja ;)
 
Dziewczyny dostałam właśnie informacje ze u synka w żłobku jedno dziecko ma potwierdzona bostonke...on od 3 tyg znów chodzi od poniedziałku i nie wiem co robić... Czy czekać czy jeszcze powtwirdzi się jakiś przypadek... Boję się że ja się zarazę a 1 trymestrze jest niebezpieczne...
 
Dziewczyny dostałam właśnie informacje ze u synka w żłobku jedno dziecko ma potwierdzona bostonke...on od 3 tyg znów chodzi od poniedziałku i nie wiem co robić... Czy czekać czy jeszcze powtwirdzi się jakiś przypadek... Boję się że ja się zarazę a 1 trymestrze jest niebezpieczne...
Też słyszałam że niebezpieczne. A masz możliwość zabrania go na chwile?
 
Dziewczyny dostałam właśnie informacje ze u synka w żłobku jedno dziecko ma potwierdzona bostonke...on od 3 tyg znów chodzi od poniedziałku i nie wiem co robić... Czy czekać czy jeszcze powtwirdzi się jakiś przypadek... Boję się że ja się zarazę a 1 trymestrze jest niebezpieczne...
Kurcze sama nie wiem...moze warto poromozwiac z lekarzem, lepiej dmuchać na zimne
 
reklama
Dziewczyny dostałam właśnie informacje ze u synka w żłobku jedno dziecko ma potwierdzona bostonke...on od 3 tyg znów chodzi od poniedziałku i nie wiem co robić... Czy czekać czy jeszcze powtwirdzi się jakiś przypadek... Boję się że ja się zarazę a 1 trymestrze jest niebezpieczne...
Lepiej go nie puszczaj, ta bostonka szybko się rozprzestrzenia. A osoby dorosłe mogą gorzej przejść, więc bo miałam i miałam gorączkę, nie wstawałam z łóżka, a w całej buzi i na gardle miałam pełno aft, nie mogłam jeść, dramat. A dla kobiet w ciąży tymbardziej niebezpieczne
 
Do góry