reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Hmm a dlaczego za wcześnie? Teoretycznie można od 11+1 chyba?
Ja idę 12+0 i mam nadzieję że to jednak nie za wcześnie 🤔
No mi jak zmierzył dziecko to wyszło 12t3d i stwierdził, że nie zbada dokładnie wszystkiego. Kazał przyjść za tydzień. Też się zdziwiłam z tym co powiedział, ponieważ prenatalne można robić od 11 tygodnia...
 
No mi jak zmierzył dziecko to wyszło 12t3d i stwierdził, że nie zbada dokładnie wszystkiego. Kazał przyjść za tydzień. Też się zdziwiłam z tym co powiedział, ponieważ prenatalne można robić od 11 tygodnia...
To jest bardzo dziwne. 😕 Właśnie z tego co wiem to byłaś w najlepszym momencie. Idziesz do tego samego lekarza czy innego?
 
Hej!
Wczoraj miałam wizytę.
Na szczęście jest wszystko dobrze 🙏
Serduszko tez słyszałam. ❤️
Tarczyca mi szaleje(zawsze miałam w normie) lecz Pani doktor powiedziała ze jest tak bardzo często. Kazała mi powtórzyć tsh, ft3, ft4 za 2 tygodnie i jeśli będzie już okej to mam odwołać wizytę u endokrynologa.
Dziś mam 10tc+2, a usg genetyczne mam 7 lipca. Teraz znowu trzeba czekać 3 tygodnie… Mam pytanie.
Czy robicie sanco bądź nifty? Można już od 10 tygodnia. Jestem ciekawa jakie macie do tego podejście. :)
 
Hej!
Wczoraj miałam wizytę.
Na szczęście jest wszystko dobrze 🙏
Serduszko tez słyszałam. ❤️
Tarczyca mi szaleje(zawsze miałam w normie) lecz Pani doktor powiedziała ze jest tak bardzo często. Kazała mi powtórzyć tsh, ft3, ft4 za 2 tygodnie i jeśli będzie już okej to mam odwołać wizytę u endokrynologa.
Dziś mam 10tc+2, a usg genetyczne mam 7 lipca. Teraz znowu trzeba czekać 3 tygodnie… Mam pytanie.
Czy robicie sanco bądź nifty? Można już od 10 tygodnia. Jestem ciekawa jakie macie do tego podejście. :)
Ja się zastanawiam nad sanco albo nifty ale sama już nie wiem. Koszt spory i bije się z myślami..
 
Ja też mam same prenatalne na 7 lipca. Badań narazie nie robiłam. Pierwszy raz byłam prywatnie bo nigdzie nie mogłam znalezc w miarę szybkiego terminu więc nie mam skierowań. A to wszystko kosztuje. Poczekam jeszcze troszkę na lekarza z NFZ. Najpierw mam teleporade umówianą w sprawie tych skierowań a termin wizyty dopiero na 15 lipiec. Poprzednie ciąże były książkowe jesli chodzi o wyniki, mam nadzieję ze teraz też a wyjątkowo staram się lepiej odżywiać i trochę ćwiczyć.
Miłej nocki :*
20210617_185351.jpg
 
reklama
Do góry