reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dziewczyny, czy któraś z Was walczy z zakażeniem układu moczowego? Wyszły mi jakieś bakterie w moczu, czekam na wyniki posiewu i sie martwię 😐 pije sok z żurawiny ale mam wrażenie, ze nic to nie daje. Macie jakieś rady?
nir pomoge:( ale trzymaj sie i oby szybko puscilo.
Cześć dziewczyny, jak się dziś czujecie? Bardzo doskwierają Wam upały?
U mnie ratunkiem jest woda z imbirem, miętą i lodem, bo wody w temperaturze pokojowej nie daję rady przyjąć.

Miłego dnia 🤗
ja jakos soecjalnie nie czuje roznicy. Ale tez nic nie robie, raczej odpoczywam;)
 
reklama
U mnie w domu na dole jest mega chłodno ale jak idziesz na górę to jakbyś wchodziła w cieply kokon;) także chyba trzeba będzie miejsce do spania na kanape:( staram się pic dużo wody ale coś kiepsko mi to idzie więcej niż 1,5L nie moge wypić. Oby popadało faktycznie
Ooo mam to samo, na szczęście w domku od podłogi na dole przyjemnie chłodno, ale sypialnię mam już w tym garze na górze :D A kanapa niestety na dole nie nadaje się do spania :/

Ja w sobotę przeszłam 17 km po górach, pogoda koszmarna na takie wędrówki, ale góry kocham, a to był jedyny możliwy dla mnie termin.
O ile kondycyjnie było znośnie, to okazało się, że "pochłaniam" tlen zupełnie inaczej niż przed ciążą 😅
bardzo trudno było mi się nasycić tlenem, zazwyczaj przy dużym zmęczeniu i podwyższonym pulsie wystarczało kilka głębszych oddechów, a teraz... 10 minut głębokiego oddychania i i tak było ciężko
Podziwiam! Mnie koleżanka wyciągnęła na spacer, zrobiłyśmy 6500 kroków i się zasapałam jakbym przeszła 20 km :D
Muszę wrócić do jogi, czekałam tylko na potwierdzenie od lekarza, że mogę. Tylko jak tu w te upały ruszyć tyłek... :)
 
Cześć Dziewczyny. Chciałam się pożegnać, niestety w sobotę wylądowałam na izbie przyjęć z krwawieniem. 7t6d - usłyszałam po raz pierwszy i ostatni bicie serduszka, niestety bardzo wolne, 76, bradykardia, złe rokowania. Trafiłam na dwie wspaniałe lekarki, dzięki którym trzymam się nadal w jednym kawałku, od wczoraj krwawię i mam nadzieje, ze obędzie się bez łyżeczkowania. Życzę Wam dużo zdrówka i trzymam za Was i Waszw maluchu mocno kciuki!
o matko 😪😪😪😪 trzymaj się malutka 😘
 
Mam to samo, badania robione w piątek. Czekam do soboty na wizytę. Wcinam żurawinę
Dziewczyny, czy któraś z Was walczy z zakażeniem układu moczowego? Wyszły mi jakieś bakterie w moczu, czekam na wyniki posiewu i sie martwię [emoji52] pije sok z żurawiny ale mam wrażenie, ze nic to nie daje. Macie jakieś rady?
 
reklama
Do góry