reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Powiedzcie jak u was z objawami - u mnie w jakimś 6 tygodniu były straszne zawroty głowy, od jakiegoś tygodnia (aktualnie 9 + 4) mdłości, zgaga, "gula" w gardle, dzisiaj "zaliczone" pierwsze poranne wymioty...
Dziewczyny, które jesteście na nieco dalszym etapie - minęło? trwa?
u mnie mdlosci sie uspokoily od jakiegos 10t. Ale biore tez probiotyki, moze to przez to.

Dziewczyny nie zamartwiajcie sie na zapas. Wam to nic nie da, a wrecz przeciwnie, bo stres nie ma dobrego wplywu na dziecko. I wiem co mowie, duuuzo przeszlam, mam nerwice i masa praca za mna i przede mna;) ale nauczylam sie, ze jak ma cos byc zle to i tak bedzie i jak bedzie sie stresowac ciagle i wyplacze morze lez to tego nie zmienie. A jak bede myslec pozytywnie to chociaz poziom kortyzolu mi w ogranizmie spadnie😅 i oczywiscie mam dni kiedy widze WSZYTSKO na czarno, ale staram sie wtedy przekierowywac mysli na pozytywny.
 
reklama
Dziekuje. Niby 9+6 ale ciaza troszke młodsza byla na pierwszym usg.


U nas na pokładzie 15 miesięcznik który nie akceptuje spacerow w wozku musi biegac nigdy za reke, trzeba go strasznie pilnować. A ja mdlosci, wymioty, w upale nie mamy na osiedlu cienia zupelnie. Odpuściłam spacery bo sie nie da. Tez sama na pokładzie jestem , tata w delegacji. Czekam na burze i deszcz.... i odzyskanie sily
kurczr wspolczuje wam maluchów, w sensie nie ze je macie😅 ale ze jestescie same. Ja dlatego nie wyobrazalam sobie wczesnien miec kolejnego dziecka;)
 
Powiedzcie jak u was z objawami - u mnie w jakimś 6 tygodniu były straszne zawroty głowy, od jakiegoś tygodnia (aktualnie 9 + 4) mdłości, zgaga, "gula" w gardle, dzisiaj "zaliczone" pierwsze poranne wymioty...
Dziewczyny, które jesteście na nieco dalszym etapie - minęło? trwa?
U mnie 10+5 dziś znowu wymiotuje. Generalnie mdłości od samego początku, wymioty od 7 tc. Do tego zgaga, teraz doszły bóle i zawroty głowy 🤷‍♀️
 
reklama
Hej laseczki. Może Wy mi doradzicie. Od samego rana męczą mnie wymioty. Niemam miłości tylko zaraz co nie zjem, wypije to wszystko zwracam, głowa mnie tylko od tego rozbolała. Co robić.... zgłaszać się do lek czy przetrzymać jakoś ten dzisiejszy dzień;( może jutro będzie lepiej
 
Do góry