reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

My już tylko czekamy na to aż poznamy płeć :) mój mąż nie pracuje w Polsce i jak dzwoni, to zawsze pyta "jak się czuje Marysia w brzuszku ".? 😂 Oczywiście, żeby było jasne będziemy przeszczesliwi jeśli okaże się, że będzie drugi łobuz w domu, ale gdzieś te przeczucie jest, że jednak będzie dziewczynka :) my nawet jakbyśmy chcieli mieć "niespodziankę" przy porodzie, to oboje jesteśmy tacy, że nie bylibyśmy w stanie wytrzymać nie znając płci, ale pomysł super i na pewno będzie mega przeżycie :)
 
reklama
Witam Was serdecznie styczniowe Mamy :) mam do Was pytanie, w jakim laboratorium wykonywałyście test Pappa + wolne bhcg? Ja mam do wyboru Diagnostykę i Synevo i cena jest chyba podobna. Które z tych dwóch polecacie? Jeśli macie jakieś opinie, to podzielcie się, będę wdzięczna.
 
Ja mam 26 lipca, i nie chce znać płci, ale nie wiem jak długo wytrzymam[emoji85]
Ja mam prenatalne 20 lipca, podejrzewam, że jedna z ostatnich z tego forum :D Mam pytanko do Was, czy wszystkie chcecie znać płeć dziecka ? Bo my z mężem jednak zdecydujemy się prawdopodobnie na niespodziankę, raczej nie jest to zbyt popularne w dzisiejszych czasach podejrzewam ;)
 
Widać wam juz brzuszki??
Nic a nic, w poprzedniej ciąży pojawił się pod koniec 7 miesiąca.
U nas wyprawka to po synu dosc na świeżo, bo urodzony w 2020
Nasz synek też z 2020, ale mieliśmy dużo używanych ciuszków od znajomych, teraz planuje to oddać i nakupic nowych, bo już wiem jakie są najwygodniejsze w obsłudze. No i nie mogę się doczekać jak będę kupować kurtkę zimową rozmiar 56 ^^
chciałam się z Wami pożegnać
Hej, pamiętam Cię z wątku Młodsza ciąża, bardzo Ci kibicowałam, strasznie mi przykro :(
. na 70% dziewczynka
W którym tygodniu i dniu miałaś badanie?
Prenatalne mam 16 lipca, boje sie ze maleństwo bedzie za male
Ja mam 15.07, też się boję że może być za wcześnie, z OM będzie 12+4, ale z USG 11+4 :(
A mam pytanie czy macie jakiś sposób na wypicie tej cholernej glukozy? Dla mnie to jedno z gorszych badań
Kurde, chyba jestem jedyną osobą której to smakuje, uwielbiam bezy xD Mi też nie pozwolili pić smakowych, ani dodać cytryny jak polecała lekarka, ale okazało się niepotrzebne ;)
Czy ten czop śluzowy może wypaść przez orgazmy?
Ja miałam zawsze taki galaretowaty śluz dzień po stosunku z finałem w środku
będzie drugi łobuz w domu, ale gdzieś te przeczucie jest, że jednak będzie dziewczynka :) m
Kurcze, też bym chciała mieć księżniczkę po swoim łobuzie, okropnie nie mogę się doczekać aż poznam płeć. Jakby była dziewczynka, to chyba bym zakończyła ciążowe przygody, a tak to będzie mnie zawsze kusić...
 
U mnie była dużo torbiel, a w tej ciąży ejst jeszcze większa niż w poprzedniej dlatego łykam duohastom i mam leżeć. Mi od razu na 1 wizycie lekarz powiedział w 1 ciąży że muszę na torbiel uważać bo jest duża. 🤷‍♀️ U ciebie może być inaczej. ❤️ Moja koelzaka w ciąży miała 2 torbiele i się wcholnely. Więc się nie zamartwiaj. ❤️
Hej , jakich rozmiarów była torbiel i jak teraz sytuacja wygląda?
 
Hej , jakich rozmiarów była torbiel i jak teraz sytuacja wygląda?
W pierwszej ciąży miałam torbiel na lewym jajniku 3 cm. Lekarz kazla się nie orzejmwoać, brałam duphaston ale zabrakło mi tabletek do wizyty. Ostatnią tabletkę wzięłam w piątek, w sobotę pobolewał mnie brzuch w niedzielę poroniłam. Dodam, że nie mieliśmy wstrzemięźliwości płciowej. Miesiąc po zabiegu miałam usg po torbieli nie było sladu. W tej ciąży na 1 usg okazało się że torbiel też jest na lewym jajniku miała blisko 6 cm oczywiście od razu l4, duphaston, częste wizyty i kategoryczna wstrzemięźliwość płciowa. Wizytę miałam 7 lipca torbiel jest ale ma już 2 cm i lekarz twierdzi że na tym etapie nie stanowi zagrożenia. Chcę mu wierzyć ale gdzieś tam strach jest.
 
My już znamy [emoji846]
W poprzedniej ciąży wiedzieliśmy tylko my. Reszta rodziny dowiedziała się po porodzie. Tak samo z imieniem [emoji846]
Ja mam prenatalne 20 lipca, podejrzewam, że jedna z ostatnich z tego forum :D Mam pytanko do Was, czy wszystkie chcecie znać płeć dziecka ? Bo my z mężem jednak zdecydujemy się prawdopodobnie na niespodziankę, raczej nie jest to zbyt popularne w dzisiejszych czasach podejrzewam ;)
 
W pierwszej ciąży miałam torbiel na lewym jajniku 3 cm. Lekarz kazla się nie orzejmwoać, brałam duphaston ale zabrakło mi tabletek do wizyty. Ostatnią tabletkę wzięłam w piątek, w sobotę pobolewał mnie brzuch w niedzielę poroniłam. Dodam, że nie mieliśmy wstrzemięźliwości płciowej. Miesiąc po zabiegu miałam usg po torbieli nie było sladu. W tej ciąży na 1 usg okazało się że torbiel też jest na lewym jajniku miała blisko 6 cm oczywiście od razu l4, duphaston, częste wizyty i kategoryczna wstrzemięźliwość płciowa. Wizytę miałam 7 lipca torbiel jest ale ma już 2 cm i lekarz twierdzi że na tym etapie nie stanowi zagrożenia. Chcę mu wierzyć ale gdzieś tam strach jest.
Ojej bardzo mi przykro,że ta historia tak się zakończyła 🥺 Niemniej cieszę się , że znów udało Ci się zająć w ciążę i nie martw się na zapas, sporo czytałam teraz i z rzadka torbiel powoduje poronienia, a teraz jesteś pod super opieka z tego co piszesz. Ja mam 3x4cm torbiel obok ciałka żółtego na jajniku , nie dostałam żadnych leków ani zaleceń. Teraz jak przeanalizowalam Twoja sytuację to myśle czy nie iść do innego lekarza
 
Ja mam prenatalne 20 lipca, podejrzewam, że jedna z ostatnich z tego forum :D Mam pytanko do Was, czy wszystkie chcecie znać płeć dziecka ? Bo my z mężem jednak zdecydujemy się prawdopodobnie na niespodziankę, raczej nie jest to zbyt popularne w dzisiejszych czasach podejrzewam ;)
Ja mam 26 lipca prenatalne i są jeszcze dziewczyny które podobnie wizytują 😉 także ostatnia nie jesteś 😍

a co do płci to oczywiście nie możemy się doczekać co za cudziak siedzi w brzuszku 🥰
 
reklama
W pierwszej ciąży miałam torbiel na lewym jajniku 3 cm. Lekarz kazla się nie orzejmwoać, brałam duphaston ale zabrakło mi tabletek do wizyty. Ostatnią tabletkę wzięłam w piątek, w sobotę pobolewał mnie brzuch w niedzielę poroniłam. Dodam, że nie mieliśmy wstrzemięźliwości płciowej. Miesiąc po zabiegu miałam usg po torbieli nie było sladu. W tej ciąży na 1 usg okazało się że torbiel też jest na lewym jajniku miała blisko 6 cm oczywiście od razu l4, duphaston, częste wizyty i kategoryczna wstrzemięźliwość płciowa. Wizytę miałam 7 lipca torbiel jest ale ma już 2 cm i lekarz twierdzi że na tym etapie nie stanowi zagrożenia. Chcę mu wierzyć ale gdzieś tam strach jest.
Nadal bierzesz dupka jak sie zmniejszyła? Ja tez mialam 6cm, bralam dupka i na ost wizycie juz noe zapisał tableyek a torbę el się juz zapada i miala 3cm.
 
Do góry