reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Witajcie kochane 💖 jak tam wasze brzuszki? Rosną jak na drozdzach czy nic jeszcze nie widać?
U mnie dziś 12+6 i brzuszka ukryć już się nie da! 🤭
A co do płci, mamy już 2,5 letniego synka i szczerze to obojętne nam było co pojawi się teraz w brzuszku, zaproponowałam mężowi ciąże niespodziankę 🤩 ale powiedział ze nie wytrzyma, musi wiedzieć kto w moim brzuszku mieszka 😜
I tym sposobem w 12+1 dowiedzieliśmy ze będziemy mieć DZIEWCZYNKĘ 💖👸💖Wszyscy w rodzinie obstawiali chłopca a tylko ja dziewczynkę 🤩👍nadal w to nie wierze!
Najważniejsze żeby było zdrowe, reszta się nie liczy ❤️ Tego wam dziewczyny i sobie życzę ❤️❤️❤️

U mnie 12+5 i też już trudno ukryć brzuch;)
U mnie 3,5 letnia dziewczyna i teraz będzie chłopak😉
 
reklama
U mnie z dnia na dzień pojawił się brzuszek. Ogolnie zaczynam 16 tydzień i dopiero od 2 dni widac „coś”. Potwierdziło się to, co mówił doktor na badaniach prenatalnych, ze tym razem będziemy mieli córeczkę ❤️ Trzymajcie się zdrowo! P.S. Miło, ze jakiś mini ruch się zrobił na forum, bo odnoszę wrażenie, ze odkąd powstał prywatny wątek osobno to tutaj wszystko „umarło”, a wielka szkoda. Życzyłabym nam więcej wpisów i samych miłych dni 😊
 
Gratulacje [emoji4]
Witajcie kochane [emoji178] jak tam wasze brzuszki? Rosną jak na drozdzach czy nic jeszcze nie widać?
U mnie dziś 12+6 i brzuszka ukryć już się nie da! [emoji2960]
A co do płci, mamy już 2,5 letniego synka i szczerze to obojętne nam było co pojawi się teraz w brzuszku, zaproponowałam mężowi ciąże niespodziankę [emoji2956] ale powiedział ze nie wytrzyma, musi wiedzieć kto w moim brzuszku mieszka [emoji12]
I tym sposobem w 12+1 dowiedzieliśmy ze będziemy mieć DZIEWCZYNKĘ [emoji178][emoji73][emoji178]Wszyscy w rodzinie obstawiali chłopca a tylko ja dziewczynkę [emoji2956][emoji106]nadal w to nie wierze!
Najważniejsze żeby było zdrowe, reszta się nie liczy [emoji3590] Tego wam dziewczyny i sobie życzę [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
U mnie 15 tydzień, ale czas leci jak szalony... zaraz połowa, a dopiero co test był pozytywny. To chyba przez lato i małego brzdąca w domu [emoji16]
U mnie z dnia na dzień pojawił się brzuszek. Ogolnie zaczynam 16 tydzień i dopiero od 2 dni widac „coś”. Potwierdziło się to, co mówił doktor na badaniach prenatalnych, ze tym razem będziemy mieli córeczkę [emoji3590] Trzymajcie się zdrowo! P.S. Miło, ze jakiś mini ruch się zrobił na forum, bo odnoszę wrażenie, ze odkąd powstał prywatny wątek osobno to tutaj wszystko „umarło”, a wielka szkoda. Życzyłabym nam więcej wpisów i samych miłych dni [emoji4]
 
Ojjj mi też czas przez palce ucieka:o A tyle co test robiłyśmy , tak jak mówisz... ani się obejrzymy A będziemy się z porodówek pozdrawiać:) swoją drogą boję się rodzic zimą bo pewnie przez kolejną już zaplanowaną falę covida będę tam sama, a patrząc że w poprzedniej ciąży musiałam być w szpitalu 8tyg strach mnie oblatuje.. do twgo zamknęli we Wrocławiu oddział położniczy gdzie rodziłam i jeśli nie znajdą personelu tak zostanie.. A jakoś nie wiem jaki inny szpital wybrać. :/
U mnie 15 tydzień, ale czas leci jak szalony... zaraz połowa, a dopiero co test był pozytywny. To chyba przez lato i małego brzdąca w domu [emoji16]
 
Ja po prenatalnych, dzidzia zdrowa :) Pan doktor mówił, że może być dziewczyna, ale jest baardzo niejednoznaczne. (Ale już się uczepiłam trochę tej dziewczyny)
Zła jestem, badanie trwało z 10 minut, mąż nie mógł być obecny. Nawet nie liczylismy paluszków jak poprzednim razem :(
23.07 mam wizytę u lekarki prowadzącej, to chyba nagram filmik z USG, poprzednim razem ledwo można było odróżnić główkę od reszty ciała, ale teraz już jest śliczna ruchliwa istotka, machająca rączkami i nóżkami, coś pięknego :)

A i co ciekawa moja o tydzień młodsza ciąża jest wg tych badań nawet o 1 dzień starsza niż wynika to z OM.
Jestem w szoku że tak nadgoniliśmy 😮
 
Ostatnia edycja:
Super że dzidzia zdrowa i tak pięknie nadgonila [emoji4]
Ja po prenatalnych, dzidzia zdrowa :) Pan doktor mówił, że może być dziewczyna, ale jest baardzo niejednoznaczne. (Ale już się uczepiłam trochę tej dziewczyny)
Zła jestem, badanie trwało z 10 minut, mąż nie mógł być obecny. Nawet nie liczylismy paluszków jak poprzednim razem :(
23.07 mam wizytę u lekarki prowadzącej, to chyba nagram filmik z USG, poprzednim razem ledwo można było odróżnić główkę od reszty ciała, ale teraz już jest śliczna ruchliwa istotka, machająca rączkami i nóżkami, coś pięknego :)

A i co ciekawa moja o tydzień młodsza ciąża jest wg tych badań nawet o 1 dzień starsza niż wynika to z OM.
Jestem w szoku że tak nadgoniliśmy [emoji50]
 
Oby w styczniu było już po tej kolejnej fali[emoji846]
Ojjj mi też czas przez palce ucieka:o A tyle co test robiłyśmy , tak jak mówisz... ani się obejrzymy A będziemy się z porodówek pozdrawiać:) swoją drogą boję się rodzic zimą bo pewnie przez kolejną już zaplanowaną falę covida będę tam sama, a patrząc że w poprzedniej ciąży musiałam być w szpitalu 8tyg strach mnie oblatuje.. do twgo zamknęli we Wrocławiu oddział położniczy gdzie rodziłam i jeśli nie znajdą personelu tak zostanie.. A jakoś nie wiem jaki inny szpital wybrać. :/
 
reklama
U nas też co usg to inny wiek ciąży [emoji846] na początku był tydzień mniej, a teraz z jednego pomiaru wyszło 5 dni więcej, czyli 2 dni do nadrobienia [emoji16]
Ja po prenatalnych, dzidzia zdrowa :) Pan doktor mówił, że może być dziewczyna, ale jest baardzo niejednoznaczne. (Ale już się uczepiłam trochę tej dziewczyny)
Zła jestem, badanie trwało z 10 minut, mąż nie mógł być obecny. Nawet nie liczylismy paluszków jak poprzednim razem :(
23.07 mam wizytę u lekarki prowadzącej, to chyba nagram filmik z USG, poprzednim razem ledwo można było odróżnić główkę od reszty ciała, ale teraz już jest śliczna ruchliwa istotka, machająca rączkami i nóżkami, coś pięknego :)

A i co ciekawa moja o tydzień młodsza ciąża jest wg tych badań nawet o 1 dzień starsza niż wynika to z OM.
Jestem w szoku że tak nadgoniliśmy [emoji50]
 
Do góry