reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Dzięki dziewczyny [emoji3590] Chyba jednak postawie na rozek lub Śpiworek którego mam aż 3 sztuki otrzymane w spadku [emoji16] Kupujecie moze śpiworki/otulacze takie typowo do nosidełka/gondoli?

Dobrze ze jest jeszcze troszkę czasu bo praktycznie nic nie mam, a co najgorsze nic nie wiem co mam kupować [emoji2356]

Otulacz do fotelika i śpiworek do wózka 🙂
 
Cześć Dziewczyny :)
Mam nadzieję, ze u wszystkich dzidziusie mają się dobrze :)

We wtorek miałam usg trzeciego trymestru (30+0) i jestem troszkę przerażona bo córka wazy już ok 1900g a wszystkie inne dzieciaczki z tego tyg co słyszę to między 1300-1700 🤭🙄

Nie mam cukrzycy ciążowej, moi synowie mieli 3900 i 3700 ale No zaczynam się bać, ze mała dobije lekko do 4kg 😬
 
Cześć Dziewczyny :)
Mam nadzieję, ze u wszystkich dzidziusie mają się dobrze :)

We wtorek miałam usg trzeciego trymestru (30+0) i jestem troszkę przerażona bo córka wazy już ok 1900g a wszystkie inne dzieciaczki z tego tyg co słyszę to między 1300-1700 🤭🙄

Nie mam cukrzycy ciążowej, moi synowie mieli 3900 i 3700 ale No zaczynam się bać, ze mała dobije lekko do 4kg 😬
To faktycznie duża babka z niej 😄 ale słyszałam, że czasami pod koniec ciąży niektóre dzieci już mało przybierają na wadze, więc może u ciebie tak będzie. Ja byłam na USG w czwartek (30+1) i mój maluszek waży 1694g, bałam się że będzie większy, bo ja z kolei mam cukrzycę ciążową, ale lekarz powiedział, że na razie jest ok. Oboje z mężem jesteśmy duzi, więc zobaczymy jak to będzie pod koniec.

Na kiedy masz termin?
 
To faktycznie duża babka z niej 😄 ale słyszałam, że czasami pod koniec ciąży niektóre dzieci już mało przybierają na wadze, więc może u ciebie tak będzie. Ja byłam na USG w czwartek (30+1) i mój maluszek waży 1694g, bałam się że będzie większy, bo ja z kolei mam cukrzycę ciążową, ale lekarz powiedział, że na razie jest ok. Oboje z mężem jesteśmy duzi, więc zobaczymy jak to będzie pod koniec.

Na kiedy masz termin?
No lekarka nie powiedziała ani słowa, oprócz tego, ze mała rozwija się bardzo dobrze. Wszystkie inne pomiary były bardzo wyrównane natomiast waga wychodziła na 1,5tyg więcej ..
oczywiście ja się cieszę, ze Wiki rośnie Nam zdrowo i daj Boże żeby tak zostało ale No jednak wagowo jest znacznie cięższa niż dzieciaczki w tym okresie.

Termin mam na 04.01 wiec jeszcze kawał czasu przede mną 😬
 
reklama
Ja pamiętam, że do porodu dali mi szpitalną. Chyba też się zabezpieczę, tak jak Ty, w 3 sztuki.
Ja 3 lata temu mialam dwie koszule - do porodu dostałam taka śliczna szpitalna niebieska :D teraz tez spakowałam dwie koszule i dwa biustonosze do karmienia.
Wczoraj mama zakupiła mi też mini kosmetyczne bo się nie mieszczę w torbie :) tzn szampon zel balsam i do demakijażu oczu mini z Isany. Mam małą torbę na kółkach wiec narazie pakuje się w nią. Moja mama ma duża i jak wróci ze szpitala na koniec listopada to mi pożyczy i będę miala więcej miejsca na to wszystko :)))
Napewno czegoś nie spakowałam ale jeszcze nie wiem co :)
 
Do góry