reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Jeśli dobrze czujesz ruchy dziecka to KTG nie jest potrzebne, zapewne czujemy Skurcze przepowiadające….ciało się szykuje do porodu.
Może podjedz do gina w środę, a nóż będzie już rozwarcie.
 
reklama
Zerknij przez aplikację rossmana czy są dostępne w Twoim mieście:)

Mam na dnie torby wiec zdjęcia nie zrobię ale wszystko mini z isany najbardziej mi pasowało.

Dziewczyny w okolicy 35 tyg napiszcie mi proszę czy macie jakieś objawy zbliżającego się porodu? Napisałam smsa do mojej dr i czekam na odpowiedź ale może bardziej doświadczone z Was mi powiedzą. Od kilku dni mam napinania brzucha kilka razy dziennie (bezbolesne), lekki bol okresowy czasami, od 5 dni prawie codziennie delikatna biegunka, a dzisiaj jeszcze taki bol od kości biodrowych idący w górę raz z lewej raz z prawej strony. Czop nie odpadł. Saczenia wód płodowych nie zaobserwowałam. Dzisisj 35+0. Nie chce panikować I jechać do szpitala bo w domu 3 latka i chce w miarę możliwości być w domu. Moze ktg ? Wizytę mam za tydzień w sobotę bądź możliwość podjechania w środę. Mam założony szewek i już praktycznie brak szyjki wiec leze cały czas. Rozwarcie brak...
Ja z tych objawów co napisałaś to mam napinanie brzucha i ból okresowy (od samego początku ten ból mi towarzyszy). Ktg na pewno pomoże w ustaleniu czy masz skurcze i jakiego rodzaju one są. Poza tym rozwarcie może się pojawić w każdym momencie, a sama tego nie sprawdzisz. Jest możliwość zahamowania tych skurczy kroplówką z magnezu, ale to już tylko w szpitalu. To też zależy czy masz ukończony 34 tydzien.
 
Zerknij przez aplikację rossmana czy są dostępne w Twoim mieście:)

Mam na dnie torby wiec zdjęcia nie zrobię ale wszystko mini z isany najbardziej mi pasowało.

Dziewczyny w okolicy 35 tyg napiszcie mi proszę czy macie jakieś objawy zbliżającego się porodu? Napisałam smsa do mojej dr i czekam na odpowiedź ale może bardziej doświadczone z Was mi powiedzą. Od kilku dni mam napinania brzucha kilka razy dziennie (bezbolesne), lekki bol okresowy czasami, od 5 dni prawie codziennie delikatna biegunka, a dzisiaj jeszcze taki bol od kości biodrowych idący w górę raz z lewej raz z prawej strony. Czop nie odpadł. Saczenia wód płodowych nie zaobserwowałam. Dzisisj 35+0. Nie chce panikować I jechać do szpitala bo w domu 3 latka i chce w miarę możliwości być w domu. Moze ktg ? Wizytę mam za tydzień w sobotę bądź możliwość podjechania w środę. Mam założony szewek i już praktycznie brak szyjki wiec leze cały czas. Rozwarcie brak...
Jutro zaczynam 35t i mam takie same objawy od 3 dni oprócz bólu kości
Dzisiaj mam ktg i zobaczymy, w środę miałam rozwarcie na 1palec i też mam wrażenie że lada koment zacznie się coś dziać
Czop nie odpadł ani wody sie nie sączą
Oraz mam pessar założony
 
Ja z tych objawów co napisałaś to mam napinanie brzucha i ból okresowy (od samego początku ten ból mi towarzyszy). Ktg na pewno pomoże w ustaleniu czy masz skurcze i jakiego rodzaju one są. Poza tym rozwarcie może się pojawić w każdym momencie, a sama tego nie sprawdzisz. Jest możliwość zahamowania tych skurczy kroplówką z magnezu, ale to już tylko w szpitalu. To też zależy czy masz ukończony 34 tydzien.
Dzisiaj jestem 35+0. Wiec zaczęłam 9 miesiąc:)
 
reklama
Kurcze. Byłam w swoim Rossmanie 2 tygodnie temu to babka mi powiedziała, że mini kosmetyki mają tylko w okresie letnim... I też nie mieli pojemniczków... Muszę zapytać w jakimś innym chyba. Dajcie znać czy macie u siebie pojemniczki i mini wersje kosmetyków.
Tez szukałam tych mini produktów w rossmanie.. ekspedientka powiedziała, ze musieli schować żeby zrobić miejsce na zestawy prezentowe. Kupiłam kilka mini produktów w hebe
 
Do góry