reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
U mnIe właśnie ja sama z partnerem, który jest bałaganiarzem.Więc samo sprzątanie to nie jest wyczyn, bo jak zetrzeć kurze i odkurzyć to pikuś ale wkurza te właśnie zostawianie wszystkiego, że wjechać ze ścierką na szybko nie można.
Dlatego też jak ja sprzątam to on dostał śniadania i obiady do ogarniania coby po równo. Plus mycie naczyń bo nadal nie mamy zmywarki a to jest znienawidzona czynność dla mnie. A zmywarka plus suszarka elektryczna to moje dwa marzenia.
My dzisiaj zakupiliśmy przewijak w Ikei, plus wanienkę i lampkę bo odbiór w sklepie za 1zl jak powyżej 400zl a mi się jakoś po Ikei nie chce chodzić, szczególnie że ostatnio prawie tam zemdlałam i mam jakąś awersję teraz.
W sumie jak dojdzie reszta paczek to oprócz drugich klapek do szpitala będę mieć wszystko z wyprawki w końcu ❤️
Ja właśnie pamiętam, że położna polecała masowanie sobie krocza przed porodem, muszę poczytać i zacząć, też zabrałam swoją piłkę do ćwiczeń i mogę coś zacząć robić. Chciałabym jednak jak najdłużej przy porodzie być w domu. Myć się pod swoim prysznicem, słuchać muzyki, nawet czytałam że dobrze trochę potańczyć. Ale co to będzie w rzeczywistości to nie wiadomo. Moja mama jak rodziła to leżała, miała wywoływane oba porody bo przenoszone i nie pozwalali jej się ruszać z łóżka, mysle że to też ma duży wpływ że tak długo rodziła i porody długie z powikłaniami.
O herbacie malinowej słyszałam, ale chyba przed terminem mi się nie spieszy, więc nie będę pić przed. Mogę zacząć w styczniu. Na pewno nie zaszkodzi na koniec ciąży.
 
Mnie najbardziej ogranicza ostatnio ból z prawej strony pod żebrami, ewentualnie pod łopatką. Nie można normalnie funkcjonować.
Ja też mam ostatnio problem z zakupami. Już dwa razy zrobiło mi się słabo w sklepie.
 
Prawda [emoji16] ja też normalnie sprzątam gotuję i jeszcze 1,5 roczniaka mam cały dzień w domu [emoji2] szyjka twarda zamknięta, a zostały 4 tygodnie do terminu
Hehe tak przy małym dziecku inaczej się nie da. Coś ty ja uważam że trzeba się ruszać w ciąży a trzymanie odkurzacza czy mopa nie jest jakieś uciążliwe. Fakt jakbym miała dźwigać odkurzacz latać z kablami to też bym zrezygnowała [emoji85][emoji85] męża dużo w domu nie ma więc jaki ja syf bym miała [emoji85][emoji85] ja odkurzam dół ok 60m a górę to raz w tygodniu.
 
Ja w poniedziałek mam wizytę i mam szczerze nadzieje, że szyjka się skraca…. Bo ja wg zamierzeń lekarki nie mogę rodzic w styczniu🤦🏻‍♀️ Uparła się i już przez tą cukrzycę. Coś mi się wydaje, że raczej chodzi o to, żeby mieć mnie z głowy na nowy rok…
 
Ja w poniedziałek mam wizytę i mam szczerze nadzieje, że szyjka się skraca…. Bo ja wg zamierzeń lekarki nie mogę rodzic w styczniu🤦🏻‍♀️ Uparła się i już przez tą cukrzycę. Coś mi się wydaje, że raczej chodzi o to, żeby mieć mnie z głowy na nowy rok…
No coś ty, na pewno tak nie jest 😊 Przez cukrzyce to są normalne procedury, ze szybciej kładą na wywołanie…
 
No coś ty, na pewno tak nie jest 😊 Przez cukrzyce to są normalne procedury, ze szybciej kładą na wywołanie…
No właśnie, a ja wolałabym uniknąć tego balonika 😅 swoich chłopaków urodziłam w terminie bez wywoływania. Z drugiej strony diabetolog mówiła, że nie każda kobieta z cukrzycą rodzi przed terminem, więc moim zdaniem bez sensu ten balonik. Tym bardziej, że mi się wydaje, że młoda nie będzie duża.
 
reklama
Do góry