reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Dziewczyny, a jak często odwiedzacie teraz swojego ginekologa? Ja mam wizytę w poniedziałek, termin na 15.01 i tak się zastanawiam jak jest na końcówce ciąży.
 
Ja mam termin na 16 stycznia, wizytę mam 4stycznia + ktg, będzie to odstęp 2 tygodni od ostatniej.
4 stycznia też będę wiedzieć czy mam czekać az samo sie zacznie czy bedzie cc bo córka w 36 tyg ważyła 2495g wiec będzie drobna. Jeśli nie bedzie ważyła conajmniej 3700 to lekarz chce mnie skierowac na cc. Boję się strasznie i nastawiłam sie na poród sn, ale nie będę dyskutować z lekarzem bo on wie lepiej co lepsze dla dziecka.
 
reklama
Kirde a ja miałam wizytę 1,5 tygodnia temu i muszę jeszcze czekac 1,5 tygodnia. Wizyta na 7.01, termin na 20.01 :/ i tak się cały czas zastanawiam czy nie dzwonić do kliniki… mam te bóle krocza/pachwin w momencie obracania się w nocy są najbardziej uciążliwe, jak wstaje bądź zaczynam iść to to boli mnie chwile później już nie.. nie wiem czy to normalne czy co zrobić czy spróbować się dostać wcześniej do lekarza czy podejść na pogotowie.. tak jakoś nie potrafię podjąć decyzji. Poza tym czuje się dobrze nie mam krwawień ani nic mały co chwile szaleje w brzuchu :|
 
Do góry