reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Cudowne wieści dziewczyny [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
A ja się chciałam pochwalić że byłam dziś u gina i wszystko było ładnie widać, okazało się, że wszystko jest w porządku [emoji3059] cieszę się, bo się zestrachałam strasznie [emoji188][emoji74]
Juz po wizycie, wszystko jest dobrze, serduszko bije [emoji7] 6t5d wg USG. Az sie wzruszylam[emoji1768]
 
Gratuluje serduszek ❤️ Tez bym już chciała 🙈 na razie udało mi się zaklepać wizytę do lekarza u którego prowadziłam ciąże z córką na czwartek, ale to będzie 5t6d wg OM wiec nie łudzę się, ze już będzie
 
Dzień dobry dziewczyny! Ja już nie śpię, bo już jest tak parno w pokoju, ze nie idzie. Zycze Wam przyjemnego dnia ❣️
 
Na też już nie śpię... mój gagatek już od 5.45 grasuje:D nawet w łazience jest ze mną, kiedy ogarniam się do pracy:p
20210512_071652.jpeg
 
Witam się i ja:) ja tez dziś wcześnie wstałam bo moja najmłodsza od 4.30 jest pełna energii [emoji2368] ja za to średnio bo wstawalam w nocy chyba z 10 razy na siusiu, dziś wypada bardzo smutny dzień dla mnie, 1 rocznica śmierci mojej mamusi [emoji25] nie wiem kiedy minol ten rok, ja dalej nie potrafię się z tym pogodzić... [emoji17]
Miłego dnia dla wszystkich
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny :) ja dziś wstałam koło 7 totalnie rozwalona... Chyba bierze mnie jakieś przeziębienie... muszę pogonić T po cytrynę i imbir, oprócz tego biorę sobie witaminę C, cynk i D, oby się nie rozkręciło, wczoraj przyszły wyniki badań i wyszła. I lekka infekcja dróg moczowych... znowu... córka tez w domu została od wczoraj bo ma katar i jestem już tak zmęczona 🙈🙈🙈 praca, ciąża, przeziębienie i jeszcze dodatkowe obowiązki, jeść, baw się, daj to, daj tamto, ciagle coś, chce na L4 🙈🙈🙈😒😒😒 chociaż praca mi odejdzie... Ale,iesze się przemęczyć jeszcze trochę...
 
Do góry