reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Ja uszykowalam młodemu body z długim rękawem, bluza, spodnie, skarpetki, do tego kombinezon zimowy ale nie jakoś mega gruby, czapka, w nosidełku mam otulacz i kocyk ( kocyk tylko na przykrycie całego nosidełka na wyjście na dwor.) jeśli będzie ciepło to nie zawine go otulaczem. Nasza droga do szpitala to max 5minut.

A jakiś mega ciepły masz ten otulacz? :D
 
Cześć Dziewczyny:) Orientujecie się może kiedy lekarz podejmuje decyzję o cięciu w przypadku ułożenia pośladkowego? Czeka do rozpoczęcia akcji czy umawia wcześniej?
 
Mam termin na 18.01 i dzisiaj wieczorem chyba już ostatnią wizytę, zastanawiam się czy już będziemy umawiane na CC czy jeszcze dostaniemy szansę🤔
 
reklama
Pytanie do dziewczyn, które już są mamami. Jaki laktator polecacie? Miałam nie kupować, ale coś mam przeczucie, że będzie u mnie problem z karmieniem.
Ja bardzo polecam laktator elektryczny Chicco naturally me. Ma możliwość regulowania siły ssania,co jest zbawienne przy bolących sutkach. Do rozkręcenia laktacji przydaje sie też wyświetlacz odliczający czas - tak żeby kontrolować czas na obu piersiach. Mnie się bardzo przydał, nie tylko ja początku,ale przede wszystkim do odciągania pokarmu, kiedy chciałam wyjść i zostawiałam mleko dla dziecka mężowi ;)
Teraz wyszła nowa wersja tego laktatora - podwójny laktator - ma ja moja siostra, jest mega zadowolona, odciąganie jednocześnie z obu piersi, co pozwala odcedzić sporo czasu ;)
 
Do góry