reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

A jak się czujesz? Masz jakieś dolegliwości? 👶
mdłości… przede wszystkim. Nie są jakieś bardzo silne, ale są. Ciągle zmęczenie i senność. A do pracy trzeba wstać o 6 🙈u Ciebie są jakieś? Raaany, jak sobie tak myślę, to czuję się taka zdezorientowana. Myśli tyle w głowie, że chyba osiwieję 😂
 
reklama
mdłości… przede wszystkim. Nie są jakieś bardzo silne, ale są. Ciągle zmęczenie i senność. A do pracy trzeba wstać o 6 🙈u Ciebie są jakieś? Raaany, jak sobie tak myślę, to czuję się taka zdezorientowana. Myśli tyle w głowie, że chyba osiwieję 😂
Mocne zawroty głowy u mnie królują czasem mam takie napady ze mam gwiazdki przed oczami mdłości są delikatne pojawiają się ale są chwilowe i zaraz znikają. Oj tak... Ja pierwszą ciąże straciłam w 12 tyg 7 marca tego roku to w sumie niedawno. I cały czas mam ten strach w głowie
 
Mocne zawroty głowy u mnie królują czasem mam takie napady ze mam gwiazdki przed oczami mdłości są delikatne pojawiają się ale są chwilowe i zaraz znikają. Oj tak... Ja pierwszą ciąże straciłam w 12 tyg 7 marca tego roku to w sumie niedawno. I cały czas mam ten strach w głowie
będzie dobrze! Na pewno. Musimy starać się myśleć pozytywnie. A te negatywne myśli sioooo! Nic z nich dobrego nie będzie. P.S. Moim pierwszym objawem były zawroty głowy w rossmannie. Aż się musiałam męża przytrzymać. 😳
 
Wczoraj 215, dziś 360. Wiem często badam 🤦🏻‍♀️ Co chwila sprawdzam czy bolą mnie piersi i panikuje jak boli brzuch. Trzymajcie kciuki..
 

Załączniki

  • 5B01C768-7185-4147-A5E8-D68805ED804E.jpeg
    5B01C768-7185-4147-A5E8-D68805ED804E.jpeg
    38,7 KB · Wyświetleń: 51
będzie dobrze! Na pewno. Musimy starać się myśleć pozytywnie. A te negatywne myśli sioooo! Nic z nich dobrego nie będzie. P.S. Moim pierwszym objawem były zawroty głowy w rossmannie. Aż się musiałam męża przytrzymać. 😳
Staram się myśleć pozytywnie ale wiesz... Czasem to samo wszystko wraca.
Aby wszytko było dobrze. Nie mogę się doczekać tego badania usg wiem że może być trochę za wcześnie ale wolę pojechać 2 razy razy w miesiącu zpalaic ale mieć spokój psychiczny 😍
 
Staram się myśleć pozytywnie ale wiesz... Czasem to samo wszystko wraca.
Aby wszytko było dobrze. Nie mogę się doczekać tego badania usg wiem że może być trochę za wcześnie ale wolę pojechać 2 razy razy w miesiącu zpalaic ale mieć spokój psychiczny 😍
ja mam tak samo. Chciałam iść do gina jak tylko zrobiłam test. Ale siostra mnie ogarnęła, ze i tak nic nie będzie widać i bez sensu zapłacę za wizytę. Ale to są takie emocje… z resztą sama wiesz 😍
 
reklama
Do góry