reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Na pierwszy rzut oka, nie widzę nic.
Później się przyjrzałam i na pierwszym zdjęciu można zaobserwować cień kreski.
Pytanie, czy to fabrycznie tak widać, czy coś to oznacza. Nie wiem w którym dniu zrobiłaś test. Jednak proponuję powtórzyć go za kilka dni. Trzymam kciuki
Test robilam przed wczoraj dzień przed okresem, do tej pory okresu brak , jestem miesiąc po zabiegu hsg dodatkowo mam pcos. Od 2 lat nie miałam nadzieji i obawiam się tego że na darmo się nakręcam i miesiączka się pojawi 😞
 
reklama
Dziewczyny możecie mi napisać jak karmicie maluchy i ile mają mniej więcej wyróżnień w ciągu dnia?
Głupieję ostatnio. Malutka od zeszłego tygodnia ma rzadkie 💩 Było ich po 6 w ciągu dnia, dla mnie sporo. Dzwoniłam do lekarza, mała dostała probiotyk. 💩 Obecnie jest 4-5 dziennie, wszystkie rzadkie i po posiłkach. Karmię mieszanie. Podaję dwie piersi i butlę. W nocy słychać jak gra jej w brzuszku. Nie wiem, czym to może być spowodowane.
my karmimy się tylko mm mamy jedna 💩 i to zawsze z rana po nocce, normalnie stała pora 🙈🙈🙈
 
Ja miałam przy dokarmianiu zawsze 2 💩, teraz przy kp samym to więcej. Ale zawsze przy nowym opakowaniu jak otwierałam to były częściej.
 
A jak z zębami i waszych pociech? Mój syn zrobił się od dwóch dni jakiś mega marudny, wciąga Dolna wargę, widzę że dziasełko na dole się lekko zaczerwieniło 🥺 i zastanawiam się jak to możliwe, że już?!
 
Hej dziewczyny mam pytanie, czy możliwe są objawy ciąży 7 dni po stosunku? Czy to za wcześnie. Strasznie bolą mnie sutki i wczoraj delikatnie miałam krew jasna na papierze ze śluzem. Ale wczoraj tez miałam stosunek, wiec może to od tego. Ogólnie to raczej bardziej martwią mnie te sutki. Dodam ze zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne
 
@Koala28 powiem Ci, że to z nowym opakowaniem ciekawe. Zastanawiające dlaczego?
U nas już drugi raz malutka ma kilka dni dużą produkcję i wtedy zawsze trochę panikuję, czy coś jej nie dolega.
Podajecie maluszkom na co dzień probiotyk?
A jak z zębami i waszych pociech? Mój syn zrobił się od dwóch dni jakiś mega marudny, wciąga Dolna wargę, widzę że dziasełko na dole się lekko zaczerwieniło 🥺 i zastanawiam się jak to możliwe, że już?!
Moja malutka bardzo wkłada rączki do buzi, dużo się ślini. Od dwóch dni pcha dwie piąstki na raz do buzi, przez co zwraca jej się, to co wypiła. Dajemy jej gryzaki, ale mam wrażenie, że tylko mocniej ją rozdrażniają
 
reklama
Hej dziewczyny mam pytanie, czy możliwe są objawy ciąży 7 dni po stosunku? Czy to za wcześnie. Strasznie bolą mnie sutki i wczoraj delikatnie miałam krew jasna na papierze ze śluzem. Ale wczoraj tez miałam stosunek, wiec może to od tego. Ogólnie to raczej bardziej martwią mnie te sutki. Dodam ze zaczęłam brać tabletki antykoncepcy.
Wydaje mi się, że nie
 
Do góry