reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Piłeczki to życie 🙊🙈
 

Załączniki

  • 00208b28-a60e-4739-9f7c-6f94abcc1077.jpg
    00208b28-a60e-4739-9f7c-6f94abcc1077.jpg
    37 KB · Wyświetleń: 101
reklama
A jak wasze maluszki układają główkę, jak śpią na brzuszku? Moja mała jest sama zdziwiona, jak w nocy się obróci. Główkę kładzie twarzą do materaca. Mamy monitor oddechu, więc to też mnie trochę uspokaja.

@Domma daj znać, czy Pawełkowi basen przypadł do gustu 😊
 
A jak wasze maluszki układają główkę, jak śpią na brzuszku? Moja mała jest sama zdziwiona, jak w nocy się obróci. Główkę kładzie twarzą do materaca. Mamy monitor oddechu, więc to też mnie trochę uspokaja.

@Domma daj znać, czy Pawełkowi basen przypadł do gustu 😊
u nas twarz jest z boku.
Tak uważam, że ten monitor to jednak jest super wynalazek.
 
Ojaaa dziewczyny!Pawełek zachwycony z basenu. Zajęcia super prowadzone, my akurat byliśmy w Katowicach. Pani super prowadziła, zaskoczyło mnie ze na pierwszych zajęciach dzieciątka już były zanurzane pod wodą, ale było to tak fajnie zrobione że zero płaczu. Jak ktoś na możliwość to szczerze polecam 🥰
 
A my mamy 3 dzień rozszerzania diety. Dziś poszła dynia ze słoiczka i mała jak pluła nasza marchewka co robiłam, tak teraz posmakowała dynie i super 😄
Moja śpi na brzuszku i sama odwraca główkę. Nie mamy monitora ale widzę, że nawet jak próbuję położyć noskiet w ziemię to zaraz się poprawia
 
A my mamy 3 dzień rozszerzania diety. Dziś poszła dynia ze słoiczka i mała jak pluła nasza marchewka co robiłam, tak teraz posmakowała dynie i super 😄
Moja śpi na brzuszku i sama odwraca główkę. Nie mamy monitora ale widzę, że nawet jak próbuję położyć noskiet w ziemię to zaraz się poprawia

Super 🥰
My teraz podcinamy wędzidełko, rozszerzanie diety pod okiem neurologopedy. Z podaniem pierwszego słoiczki u Niej w gabinecie, w związku z podcięcie rozszerzanie diety rozpoczniemy jakieś 1,5 tygodnia po 6 miesiącach
 
Hej Dziewczyny, wpadłam do Was z wątku październikowego 22. Podpowiedzcie jakie wózki kupiliscie i czy jesteście zadowolone?
 
Ja mam x Lander x move. Są plusy i minusy, zastanawiam się czy bym kupiła ponownie. Z plusów duża gondola, a mała urodziła się długą. Dobre podbijanie i amortyzacja, jedzie super. Jestem teraz u mamy i pożyczyłam od koleżanki muuvo i też się źle nim jeździ, trudno się podbija ale na chwilę starczy więc też odradzam.
X move to trochę jednak czołg przy spacerowce, w gondoli nie podobało mi się że jest nisko bardzo daszek i nie widziałam dziecka a jednak woziłam w zimę i chciałoby się patrzeć na noworodka. Kosz nie zamykamy ale jest ok. Spacerowa super wielką i ciężko w sklepie przejechać. Teraz mam zamiar zakupić druga na wyjazdy do samolotu parasolkę... Myślę że dziś to bym kupowała gondole i spacerówkę osobno. Teraz wygodna parasolka by się sprawdzała. Zostawiam spacerówkę x move na wypady do lasu (takiego wózka w sumie potrzebowałam bo partner lubi spacerować po jakiś wertepach i to wózek dla niego). Jest też ciężki ale może schludne dzięki temu.
Tak naprawdę należy siebie zapytac gdzie się będzie jeździć - czy masz tereny bardziej chodnik plus sklepy a może tak jak ja obok domu wielki las 😉 czy winda i blok, czy jak.
Mój brat miał espiro i też szybko sprzedał jak przesiadł się na spacerówkę. Wydaje mi się że te 2w,1 jednak nieporęczne bo i tak spacerówki się potem szuka.
 
reklama
Dziewczyny a w jaki sposób podajecie wodę przy rd? Mała butelki nie chce i w sumie dobrze. Doidy mamy ale młoda najchętniej by wylała i się szarpie ze mną a w dodatku tam dużo leci. Wiem że polecany jest bbox ale nie wiem czy zaciągnie a neurologopeda nam odradzała 🤷🤷🤷
 
Do góry