reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ja mam x Lander x move. Są plusy i minusy, zastanawiam się czy bym kupiła ponownie. Z plusów duża gondola, a mała urodziła się długą. Dobre podbijanie i amortyzacja, jedzie super. Jestem teraz u mamy i pożyczyłam od koleżanki muuvo i też się źle nim jeździ, trudno się podbija ale na chwilę starczy więc też odradzam.
X move to trochę jednak czołg przy spacerowce, w gondoli nie podobało mi się że jest nisko bardzo daszek i nie widziałam dziecka a jednak woziłam w zimę i chciałoby się patrzeć na noworodka. Kosz nie zamykamy ale jest ok. Spacerowa super wielką i ciężko w sklepie przejechać. Teraz mam zamiar zakupić druga na wyjazdy do samolotu parasolkę... Myślę że dziś to bym kupowała gondole i spacerówkę osobno. Teraz wygodna parasolka by się sprawdzała. Zostawiam spacerówkę x move na wypady do lasu (takiego wózka w sumie potrzebowałam bo partner lubi spacerować po jakiś wertepach i to wózek dla niego). Jest też ciężki ale może schludne dzięki temu.
Tak naprawdę należy siebie zapytac gdzie się będzie jeździć - czy masz tereny bardziej chodnik plus sklepy a może tak jak ja obok domu wielki las 😉 czy winda i blok, czy jak.
Mój brat miał espiro i też szybko sprzedał jak przesiadł się na spacerówkę. Wydaje mi się że te 2w,1 jednak nieporęczne bo i tak spacerówki się potem szuka.
tylko teraz wszytsko to 2 w1 lub 3w 1... samej gondoli ciężko znaleźć
 
reklama
Dziewczyny a w jaki sposób podajecie wodę przy rd? Mała butelki nie chce i w sumie dobrze. Doidy mamy ale młoda najchętniej by wylała i się szarpie ze mną a w dodatku tam dużo leci. Wiem że polecany jest bbox ale nie wiem czy zaciągnie a neurologopeda nam odradzała 🤷🤷🤷
U nas podawałam małej wodę w butelce, ale jej nie podeszło. Zamówiłam bbox i kubeczek w smyku, ale od ponad tygodnia czekam na dostawę i ciągle ją przesuwają. Dzisiaj mąż kupił pierwszy kubek easy switch z lovi z miękkim ustnikiem. Mała załapała od razu i spodobało jej się. Dzisiaj pierwszy raz widziałam, jak chętnie pije wodę
 
Hej Dziewczyny, wpadłam do Was z wątku październikowego 22. Podpowiedzcie jakie wózki kupiliscie i czy jesteście zadowolone?
My mamy x-landera x-pulse;)
*duża gondola,
* spacerówkę można zapiąć tyłem i przodem
* stelaż łatwy w składaniu
* wszystkie koła można odpiąć i stelaż spokojnie zmieści się za siedzeniem w aucie;)
* łatwo się prowadzi
* budka spacerówki może się rozłożyć tak, że praktycznie się zamyka wiec fajnie chroni przed słońcem
Wózek spokojnie da sobie radę w mieście i np w lesie ;) naprawde polecam;) mieszkam w miejscu gdzie jest i las i chodniki także jest wypróbowana na każdej trasie;)
 
Hej. U nas wszystko dobrze. Jakieś takie dziwne lato mamy z dużymi zmianami temperatury więc dzieci już kilka razy miały chore gardło, nawet Remusia nie omineło ale wszyscy wyszli z tego bez antybiotykow. Bo w sumie jedzą też dużo lodów, często robię sama, może przez to. Na szczęście to były anginy wirusowe a nie typowe bakteryjki. Ogólnie wszystko dobrze. Nie wyjeżdżamy nigdzie ale mamy ogród więc prawie codziennie tam siedzimy. Remi powolutku próbuje siedzieć. Od 6 miesiąca robię mu zupki, je zmiksowane owocki. Wcześniej był tylko na cycu.
Pozdrawiamy
IMG_20220816_165726_20220819092704033.jpg



Ja mam wózek colibro, jest naprawdę lekki a ja mam już po 4 ciążach różne problemy, bóle a ten wózek nawet z dzieckiem mogę wnosić na 2 piętro. Łatwy w obsłudze. Z wad to tyle że jak przednie kółka wpadną w jakąś chodnikową dziurę to trzeba trochę pomanewrować żeby jechać dalej. No i przez to że jest taki leciutki to nie jest jakoś mega stabilny i póki Remi był malutki to nie mogłam zawiesić jakiś mega ciężkiej torby na uchwycie bo bym się bała że go przeważy no i nie mogłam go dać prowadzić mojej 80letniej babci bo ona się na wózku mocno opiera i mogli by się wywalić. Oczywiście to tylko takie moje obawy, niewiem czy by tak było ale poprzedni wózek miałam bardzo stabilny i babcia jechala.


Screenshot_20210925-134517_Messenger.jpg
 
Jak tam dzieciaczki ? Co tam słychać na prywatnym wątku ? Piszecie jeszcze?
Remi zaczyna siadać a nawet oparł się o mnie i chwilę stał 😯
A dzisiaj początek roku szkolnego, było trochę zamieszania rano ale daliśmy radę.
Jeszcze na 17tą wybieramy się do kościoła na Mszę dla uczniów :)
Pogoda też się udała dzisiaj.
Miłego wieczoru 💛
IMG_20220901_101530~4.jpg
 
Cześć @nixie
U nas jak narazie dwa ząbki na dole. Malutka szykuje się do raczkowania. Potrafi się przemieszczać i najlepiej jak uda się zejść z maty, żeby lizać podłogę. Rozszerzanie diety też idzie ok, chociaż jeszcze mam obawy, co do większości produktów do rączki. Czas leci strasznie szybko i jeszcze trochę i trzeba będzie szykować się na powrót do pracy.Ciedzymy się sobą ile tylko się da. Ot i tyle u nas 😊
Pozdrawiam
 
reklama
Hej. Jak tam dzieci? U nas oprócz drobnych przeziębień u całej rodziny wszystko dobrze Remi (9m) często stoi sobie na nóżkach ale jeszcze nie ma odwagi chodzić jak jego brat w tym wieku. Grzywka już mu do oczu wpada, będę musiała przyciąć. No i gryzie łobuz, trzeba uważać :)
Pozdrawiamy ❤️🍂🍁

IMG_20221023_130729_20221104173237704.jpg
 
Do góry