reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Właśnie teraz powtórzyłam - po pracy ❤️
Betę mogę robić we wtorek dopiero bo tak pracuje akurat. Wizytę umówię tez na wtorek - to bedzie moj 5t2d. Straszne się boje 🤔

A wczoraj doszły mi zawroty głowy chwilowe a tak to boli mnie krocze 🤨
Śliczna kreska! A kiedy miałaś ostatni okres? Bo ja miałam 28 marca i tez mi we wtorek wychodzi 5t2d 🤔
 
Jestem po wizycie u ginekologa. Jest dobrze. Pęcherzyk ciążowy znajduje się w macicy😀 Tylko nie wiem, czy Was nie opuszczę na rzecz grupy z grudnia, ponieważ okazało się, że jestem wg usg w 5t3d (wg OM to 7t6d😱). Ginekolog powiedziała, że do 10 tygodnia ustalimy kiedy prawdopodobnie urodzę.

super, cieszę się, że wszystko jest w porządku ❤️
 
Witaj...może to głupie pytanie ...przepraszam za nie...al,e co czułaś ,że miałaś odczucie ,ze to ciąża?
nie wydaje mi się że to głupie pytanie. Ja w trakcie cyklu odczuwam jedynie jajeczkowanie. Trwa to jeden dzień ok 12-14dc. Ale kiedy zachodzę w ciążę to ok tydzień po owu czuje bóle jajników. Myślę że to to daje mi znak że zaszłam w ciążę. To moja 6 ciąża 😱 bo 2 straciłam w 6tc
 
nie wydaje mi się że to głupie pytanie. Ja w trakcie cyklu odczuwam jedynie jajeczkowanie. Trwa to jeden dzień ok 12-14dc. Ale kiedy zachodzę w ciążę to ok tydzień po owu czuje bóle jajników. Myślę że to to daje mi znak że zaszłam w ciążę. To moja 6 ciąża 😱 bo 2 straciłam w 6tc
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź...też każda z nas pewnie doszukuje się różnych oznak az do dnia ,gdy....lepiej więc zeby nie przychodziła skoro tyle osób chce aby jej nie było...
Gratulacje !!!!!!!
 
reklama
29.03 ❤️ aplikacja wyliczyła właśnie na wtorek to 5t2d

Kreska jeszcze bardziej czerwona po 10 minutach 😍

Lubie robić testy i widzieć ⏸🤷‍♀️
Został mi jeszcze jeden... oby nie przyszło mi do głowy powtarzać jutro rano 😊
 

Załączniki

  • IMG_6885.jpg
    IMG_6885.jpg
    53,4 KB · Wyświetleń: 196
  • IMG_6884.jpg
    IMG_6884.jpg
    66,6 KB · Wyświetleń: 198
Do góry