reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Ja planuje się zapisać jak tylko @ nie przyjdzie i potwierdzę betę. Na około 6 tydzień..
Martwi mnie ten pobolewający brzuch, ciągle go czuje i jest taki jakby wzdety na dole... Mam nadzieję że wszystko będzie ok
 
Ja planuje się zapisać jak tylko @ nie przyjdzie i potwierdzę betę. Na około 6 tydzień..
Martwi mnie ten pobolewający brzuch, ciągle go czuje i jest taki jakby wzdety na dole... Mam nadzieję że wszystko będzie ok
Jak nie ma żadnego plamienia ani krwawienia to raczej nic złego nie zwiastuje. Nie martw się na zapas :)

Mnie tez dzisiaj jakoś mocniej pobolewa, ale tylko przed tym jak czuje ze mam pełny pęcherz. Nie mam pojęcia o co chodzi. Po siku już jest ok 😂
 
Ja planuje się zapisać jak tylko @ nie przyjdzie i potwierdzę betę. Na około 6 tydzień..
Martwi mnie ten pobolewający brzuch, ciągle go czuje i jest taki jakby wzdety na dole... Mam nadzieję że wszystko będzie ok
KOCHANA MAM TO SAMO!!!! Tez się martwię... dziś 4t5d
I boli mnie nie wiem krocze? Tak promieniuje chwilami delikatnie i mam zaparcia 🥲
 
DIewczyny nie wiem czy tutaj Was już pytałam ale macie jakieś bole podbrzusza/krocza?

Ja wlasciwie codziennie mam. Nie caly czas, ale pobolewa jak na okres. Gin mowila, ze to normalne.

Mam taką nadzieję że jakos sobie poradzimy [emoji3531] jak się dziś czujecie?

Strasznie zmeczona jestem :( musialam dluzej zostac w pracy

Gratulacje [emoji3590]

Ale podziwiam Was dziewczyny, bo dla mnie dwójka dzieci na raz to chyba już byłby max. Poza tym jak z ta ciąża będzie wszystko ok to będzie 9 lat różnicy, wiec już taka przepaść między dziećmi.
Dlatego super jak są takie małe różnice pomiędzy rodzeństwem, ale wiadomo, ze coś za coś [emoji23]

Ja z Lubuskiego jestem ;)

Mam jeszcze do Was pytanie, robiła któraś z Was może progesteron już w ciąży?
ja przy becie 43 miałam progesteron 18 i niby jest w normie, ale jakoś wydaje mi się za niski.

Robilam w dniu pozytywnego testu - wynosil 14, dwa pozniej jak powtarzalam bete, wynosil 20. (tak, wiem, jestem nadgorliwa, nikt nie powtarza progesteronu [emoji85])

A kiedy macie pierwsz noe wizyty? W jakich tygodniach ciąży?

Ja się zapisałam na 10.05 z om wychodzi mi na ten dzień 5t4d mam nadzieję że już coś zobaczę [emoji846]

Ja mam 11 maja pierwsze usg, to bedzie 6+2, ale ten czas sie wlecze [emoji86]

Tak w ogole to sie chyba nie witalam [emoji16] pozytywny test wyszedl mi 22.04, najpiekniejszy dzien w zyciu. Wedlug daty poczecia termin porodu wychodzi 2.01. Przyrost bety prawidlowy, nie moge sie doczekac pierwszego usg [emoji3059] mam nadzieje, ze dzidzis rozwija sie prawidlowo. Tez miewacie obawy czy tam wszystko ok? To moja pierwsza ciaza, wiem, ze sporo dziewczyn na forum doswiadczylo poronien i gdzies w srodku sie troche boje. Jak sobie radzicie z takimi myslami?
 
Ja mam około 7go tygodnia. Byłam już u Gino ale nie widziała nic . Już wydałam chyba 100€ na testy ciążowe. Jak wariatka sprawdzam namiętnie czy przypadkiem kreska nie blednie 🤦🤦 a to moja trzecia ciąża. Ale jakoś tak przy tej wyjątkowo mam wiele obaw. Mąż mnie upomina, że mam tak nie myśleć bo w końcu przyciągnę coś niedobrego.
 
KOCHANA MAM TO SAMO!!!! Tez się martwię... dziś 4t5d
I boli mnie nie wiem krocze? Tak promieniuje chwilami delikatnie i mam zaparcia 🥲
Myślę że nie ma się czym martwić mnie w każdej ciąży tak boli podobnie jak na okres 🙂
Ja wlasciwie codziennie mam. Nie caly czas, ale pobolewa jak na okres. Gin mowila, ze to normalne.



Strasznie zmeczona jestem :( musialam dluzej zostac w pracy



Robilam w dniu pozytywnego testu - wynosil 14, dwa pozniej jak powtarzalam bete, wynosil 20. (tak, wiem, jestem nadgorliwa, nikt nie powtarza progesteronu [emoji85])



Ja mam 11 maja pierwsze usg, to bedzie 6+2, ale ten czas sie wlecze [emoji86]

Tak w ogole to sie chyba nie witalam [emoji16] pozytywny test wyszedl mi 22.04, najpiekniejszy dzien w zyciu. Wedlug daty poczecia termin porodu wychodzi 2.01. Przyrost bety prawidlowy, nie moge sie doczekac pierwszego usg [emoji3059] mam nadzieje, ze dzidzis rozwija sie prawidlowo. Tez miewacie obawy czy tam wszystko ok? To moja pierwsza ciaza, wiem, ze sporo dziewczyn na forum doswiadczylo poronien i gdzies w srodku sie troche boje. Jak sobie radzicie z takimi myslami?
U mnie pierwsza ciąża była poronieniem i powiem ci że przy kolejnej bardzo się stresowałam co chwilę chodziłam do łazienki sprawdzałam czy krew nie leci ale na szczęście kolejne ciążę były bez powikłań i mam nadzieję że ta też obędzie się bez 🙂
 
reklama
Do góry