reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Witaj [emoji4] ja też owu musiałam miec około 18/19 kwietnia i idę na wizytę 17.05. Ostatnia @ była 4.04 cykle około 29 dni. Na kiedy wypada ci termin :)
Cześć dziewczyny [emoji846] po 11 miesiącach w końcu zobaczyłam swoje dwie upragnione kreseczki [emoji7] i teraz mam pytanie, myślicie że 17 maja na wizycie lekarz będzie już mógł coś zobaczyć ? Dodam że owu była 18 kwietnia, a pierwszy pozytywny test 2 maja [emoji7]
Życzę wszystkim zdrowiej spokojnej ciąży [emoji3590]
 
reklama
Ciężko powiedzieć, ja idę w okolicy 7tc żeby nie musieć iść po 2 tyg żeby zobaczyć od razu serduszko ♡
Cześć dziewczyny [emoji846] po 11 miesiącach w końcu zobaczyłam swoje dwie upragnione kreseczki [emoji7] i teraz mam pytanie, myślicie że 17 maja na wizycie lekarz będzie już mógł coś zobaczyć ? Dodam że owu była 18 kwietnia, a pierwszy pozytywny test 2 maja [emoji7]
Życzę wszystkim zdrowiej spokojnej ciąży [emoji3590]
 
Cześć dziewczyny 🙂 po 11 miesiącach w końcu zobaczyłam swoje dwie upragnione kreseczki 😍 i teraz mam pytanie, myślicie że 17 maja na wizycie lekarz będzie już mógł coś zobaczyć ? Dodam że owu była 18 kwietnia, a pierwszy pozytywny test 2 maja 😍
Życzę wszystkim zdrowiej spokojnej ciąży ❤️
Coś już na pewno będzie widać🙂serduszko nie wiadomo czy już będzie, ale może się uda🙂
 
Dziewczyny a może zrobimy sobie taką tabelkę żebyśmy wiedziały mniej więcej ile nas jest, żeby się bardziej poznać. W poprzedniej ciąży miałyśmy z dziewczynami coś takiego. Wiecie nick (ewentualnie imię), wiek, data miesiączki? Data porodu, nie wiem co tam jeszcze. Tylko ja nie znam tego forum, nie wiem jak to tutaj rozwiązać, może któraś bardziej ogarnia? A nowe dziewczyny będą się dopisywać
 
reklama
Ja też nie za bardzo wiem jak to zrobić ale pomysł spoko :)
Dziewczyny a może zrobimy sobie taką tabelkę żebyśmy wiedziały mniej więcej ile nas jest, żeby się bardziej poznać. W poprzedniej ciąży miałyśmy z dziewczynami coś takiego. Wiecie nick (ewentualnie imię), wiek, data miesiączki? Data porodu, nie wiem co tam jeszcze. Tylko ja nie znam tego forum, nie wiem jak to tutaj rozwiązać, może któraś bardziej ogarnia? A nowe dziewczyny będą się dopisywać
 
Do góry