reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Kochana odebrałam wyniki i Kamień spadł mi z serca Wszystko wskazuje na trzeci tydzień i zgadza się jestem 5 dni przed spodziewana @ i 9-10dpo więc wynik myślę poprawny jak na tak wcześniutką ciążę (wg.kalendarza dziś 3tyg.i 1/2 dni). :-D :-D Powtórka bety w poniedziałek módlmy się żeby był odpowiedni przyrost.🙏❤️ Jak myślicie przy tak wczesnej ciąży jaki powinien być przyrost po 48h? W poniedziałek będzie 3tyg.i 3/4 dni.
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-05-08-18-02-00-264_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-05-08-18-02-00-264_com.android.chrome.jpg
    219,9 KB · Wyświetleń: 155
Kochana odebrałam wyniki i Kamień spadł mi z serca Wszystko wskazuje na trzeci tydzień i zgadza się jestem 5 dni przed spodziewana @ i 9-10dpo więc wynik myślę poprawny jak na tak wcześniutką ciążę (wg.kalendarza dziś 3tyg.i 1/2 dni). :-D :-D Powtórka bety w poniedziałek módlmy się żeby był odpowiedni przyrost.🙏❤️ Jak myślicie przy tak wczesnej ciąży jaki powinien być przyrost po 48h? W poniedziałek będzie 3tyg.i 3/4 dni.
I super ! Trzymam kciuki za przyrost 💕
 
Kochana odebrałam wyniki i Kamień spadł mi z serca Wszystko wskazuje na trzeci tydzień i zgadza się jestem 5 dni przed spodziewana @ i 9-10dpo więc wynik myślę poprawny jak na tak wcześniutką ciążę (wg.kalendarza dziś 3tyg.i 1/2 dni). :-D :-D Powtórka bety w poniedziałek módlmy się żeby był odpowiedni przyrost.🙏❤️ Jak myślicie przy tak wczesnej ciąży jaki powinien być przyrost po 48h? W poniedziałek będzie 3tyg.i 3/4 dni.
Masz takie fajne kalkulatory , ja np 5.05 miałam betę 20,7 a 6.05 miałam 42,4 i z kalkulatora wyszło że jest dobrze , wyczytałam że beta podwaja się średnio co 24 h
 
Dziewczyny a może zrobimy sobie taką tabelkę żebyśmy wiedziały mniej więcej ile nas jest, żeby się bardziej poznać. W poprzedniej ciąży miałyśmy z dziewczynami coś takiego. Wiecie nick (ewentualnie imię), wiek, data miesiączki? Data porodu, nie wiem co tam jeszcze. Tylko ja nie znam tego forum, nie wiem jak to tutaj rozwiązać, może któraś bardziej ogarnia? A nowe dziewczyny będą się dopisywać
Pomysł super, ja niestety technicznie noga jeśli chodzi o forum😂
 
Kochana odebrałam wyniki i Kamień spadł mi z serca Wszystko wskazuje na trzeci tydzień i zgadza się jestem 5 dni przed spodziewana @ i 9-10dpo więc wynik myślę poprawny jak na tak wcześniutką ciążę (wg.kalendarza dziś 3tyg.i 1/2 dni). :-D :-D Powtórka bety w poniedziałek módlmy się żeby był odpowiedni przyrost.[emoji120][emoji3590] Jak myślicie przy tak wczesnej ciąży jaki powinien być przyrost po 48h? W poniedziałek będzie 3tyg.i 3/4 dni.
Super :) trzymam kciuki za kolejne badanie i piękny przyrost :)

Kurcze dziewczyny brzuch mnie dalej pobolewa, 2 dni biorę już duphaston..mam nadzieję że wszystko będzie ok i to normalne... Już nie mogę się doczekać wizyty 17.05, może po niej będę spokojniejsza
 
Super :) trzymam kciuki za kolejne badanie i piękny przyrost :)

Kurcze dziewczyny brzuch mnie dalej pobolewa, 2 dni biorę już duphaston..mam nadzieję że wszystko będzie ok i to normalne... Już nie mogę się doczekać wizyty 17.05, może po niej będę spokojniejsza
Podobno to pobolewanie jest normalne, mnie tak bolał w poniedziałek i trochę we wtorek, aczkolwiek cały czas czuje jakieś kłucie, jakieś delikatne mrowienie 🙄 bądźmy dobrej myśli. Robiłaś może betę ? Ja niestety nie mam możliwości 🙄
 
Tez nie mam możliwości. Mieszkasz za granicą? [emoji846]
Podobno to pobolewanie jest normalne, mnie tak bolał w poniedziałek i trochę we wtorek, aczkolwiek cały czas czuje jakieś kłucie, jakieś delikatne mrowienie [emoji849] bądźmy dobrej myśli. Robiłaś może betę ? Ja niestety nie mam możliwości [emoji849]
 
reklama
Jejku powiem wam, że ja z moimi przypadłościami ciążowymi i przeszłością ciążową i zakrzepową chyba byłabym się mieszkać za granicą. Nie wiem czy kiedykolwiek miałabym zdrowe dziecko :/ pod tym względem cieszę się że mieszkam w Pl
 
Do góry