reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Nie denerwuj się kochana, będzie napewno wszystko dobrze. Ja przez te moje pobolewania brzucha też w internecie wyczytałam pełno informacji o ciąży pozamacicznej i też do głowy przychodzą różne myśli... Ale staram się odganiac i mam wielką nadzieję że w poniedziałek lekarz rozwieje moje wszystkie strachy.
Także Aguś dziś zobaczysz piękny pęcherzyk napewno [emoji3590] i mam nadzieję że będziesz wtedy spokojniejsza [emoji4]trzymam kciuki
Też mam taką nadzieje kochana , mnie już nawet brzuch nie pobolewa .. czasami zakłuje z jednej czy z drugiej strony i naprawdę sporadycznie delikatnie coś zaboli .. ale za to mam strasznie tkliwe piersi i z rana delikatnie mnie mdli - ale do opanowania .. nie czy te mdlenie to bardziej nie ze stresu .. i mam problem z jedzeniem , mama taką gule w gardle ze ciężko coś zjeść ..
 
reklama
Spokojnie :) na pewno wszystko będzie dobrze :) ja strasznie bałam się pozamacicznej przez kłucia jakie miałam (oczywiście nie były ciagle, to moja paranoja) ale wszystko okazało się, ze jest dobrze :) u Ciebie tez będzie dobrze, ale pamiętaj, ze na tym etapie możesz zobaczyć tylko pusty pęcherzyk, wiec się tym nie zamartwiaj :)
Zależy mi aby ustalić chociaż że ciąża jest tam gdzie być powinna ...
 
Też mam taką nadzieje kochana , mnie już nawet brzuch nie pobolewa .. czasami zakłuje z jednej czy z drugiej strony i naprawdę sporadycznie delikatnie coś zaboli .. ale za to mam strasznie tkliwe piersi i z rana delikatnie mnie mdli - ale do opanowania .. nie czy te mdlenie to bardziej nie ze stresu .. i mam problem z jedzeniem , mama taką gule w gardle ze ciężko coś zjeść ..
ja dzisiaj jadąc do pracy ( a mam 40 km i jeżdżę z prawnym panem) myślałam, ze zwymiotuję. Cały czas mam mdłości, ale dzisiaj to coś strasznego. 🤢
 
Hej ja pierwsza wizyte mam dopiero w sobotę 22.05, wg aplikacji bedzie to 6t6d, nie robilam nawet bety, żadnych badań, ćwiczę cierpliwość i licze na to, ze wszystko bedzie dobrze 😀😀 nie mogę sie juz doczekać wizyty, liczę, ze usłyszę juz ❤️❤️❤️
Anielska cierpliwość 🙏 pozazdrościć.
Ja dopiero co godzine temu miałam robioną betę a już odświeżam stronę diagnostyki z wynikiem 😂😂😂🙈🙈🙈
 
Anielska cierpliwość 🙏 pozazdrościć.
Ja dopiero co godzine temu miałam robioną betę a już odświeżam stronę diagnostyki z wynikiem 😂😂😂🙈🙈🙈
Haha jakos musisz wytrzymac 😘😂 ale nie ukrywam, ze jak czytam posty dziewczyn to sie zastanawiam czy dobrze robie, czy czekac czy co mam robić, jedni mówią, żeby sie wstrzymac i nie panikować, inni caly czas sprawdzaja bete, a ja tam po środku nie wiem co czynić 😀 ale przychodzą też czasem czarne mysli, ze moze do mojej wizyty juz bedzie po wszystkim..
 
reklama
Nie denerwuj się kochana, będzie napewno wszystko dobrze. Ja przez te moje pobolewania brzucha też w internecie wyczytałam pełno informacji o ciąży pozamacicznej i też do głowy przychodzą różne myśli... Ale staram się odganiac i mam wielką nadzieję że w poniedziałek lekarz rozwieje moje wszystkie strachy.
Także Aguś dziś zobaczysz piękny pęcherzyk napewno [emoji3590] i mam nadzieję że będziesz wtedy spokojniejsza [emoji4]trzymam kciuki
Kochana ja tez mam pobolewania brzucha i tez biorę duphaston, a ciąża jest w macicy. Nie martw się na zapas!
 
Do góry