reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Właśnie narazie nie biorę tego pod uwagę cieszę się że jest moja gwiazdeczka ❤️ bo we wtorek byłam u innego lekarza to powiedział mi że podejrzewa puste jajo aż mnie coś skręcało mówię nie możliwe , cała noc się martwiłam a wczoraj dowiedziałam się że jest ❤️ zobaczcie jaką jest różnica sprzęt a sprzęt 😊 we wtorek było robione USG normlanie a z wczoraj jest dopochowo
Normalne usg nie jest tak dokładne jak dopochwowe. Widać ładnie zarodek.
 
reklama
Normalne usg nie jest tak dokładne jak dopochwowe. Widać ładnie zarodek.
Jak bym wiedziała wcześniej to bym w życiu nie zgodziła się na takie USG , ile ja się stresu najadłam .. tak mnie wystraszyli lekarze , że uwierzyć nie mogłam ale takie coś się czuje ❤️ wiedziałam że jest ze mną cały czas ❤️
 
Najważniejsze że byłaś sprawdzić u innego lekarza i widać pięknie zarodek[emoji4]
Jak bym wiedziała wcześniej to bym w życiu nie zgodziła się na takie USG , ile ja się stresu najadłam .. tak mnie wystraszyli lekarze , że uwierzyć nie mogłam ale takie coś się czuje [emoji3590] wiedziałam że jest ze mną cały czas [emoji3590]
 
Jejku, nie zaglądałam tu 8h i ponad 100 wpisów:D dobre jesteście:)

Gratuluję wam udanych wizyt i przyrostów bety ♡♡♡

Ja po całym dniu pracy czuje się bez energii i zawsze pobolewa i ciągnie mnie brzuch... A z rana to tylko lekkie mdłości ale do przeżycia... staram się nie przeciążać ale cokolwiek nie zrobię to czuje od razu dyskomfort, a niby to same początki.. ja swoją pierwszą wizytę mam dopiero za 2 tygodnie także jeszcze sobie poczekam , ale w sumie nie czuje potrzeby żeby iść wcześniej, chociaż zazdroszczę wam już wiedzy że wszystko jest ok ..

Właśnie jadę na wizytę do orto bo od pół roku mam aparat [emoji14] teraz nie dość że z aparatem to jeszcze z brzuchem będę:p ale tak jakoś wyszło:p
 
Jejku, nie zaglądałam tu 8h i ponad 100 wpisów:D dobre jesteście:)

Gratuluję wam udanych wizyt i przyrostów bety ♡♡♡

Ja po całym dniu pracy czuje się bez energii i zawsze pobolewa i ciągnie mnie brzuch... A z rana to tylko lekkie mdłości ale do przeżycia... staram się nie przeciążać ale cokolwiek nie zrobię to czuje od razu dyskomfort, a niby to same początki.. ja swoją pierwszą wizytę mam dopiero za 2 tygodnie także jeszcze sobie poczekam , ale w sumie nie czuje potrzeby żeby iść wcześniej, chociaż zazdroszczę wam już wiedzy że wszystko jest ok ..

Właśnie jadę na wizytę do orto bo od pół roku mam aparat [emoji14] teraz nie dość że z aparatem to jeszcze z brzuchem będę:p ale tak jakoś wyszło:p
Jejku ja jak mam niewielki wisiłek to zadyszkę łapę jak bym nie wiem co robiła 🙈 a to dopiero początek 🙈🙈 już się boje 🙈 brzuch też mnie ciągnie , piersi bolą , wielką ochota na mleko ❤️ i lody ❤️ i dziś nie wiem co to było ale zjadłam bułkę z pastą łososia i do tego serek żółty 🙈 sama sobie się dziwię że to zjadłam 🙈🙈
 
Jejku ja jak mam niewielki wisiłek to zadyszkę łapę jak bym nie wiem co robiła 🙈 a to dopiero początek 🙈🙈 już się boje 🙈 brzuch też mnie ciągnie , piersi bolą , wielką ochota na mleko ❤️ i lody ❤️ i dziś nie wiem co to było ale zjadłam bułkę z pastą łososia i do tego serek żółty 🙈 sama sobie się dziwię że to zjadłam 🙈🙈
U mnie pierwszym objawem było że zaspalam pierwszy raz do pracy 🙈 piłam kawę z mlekiem co tego nigdy nie robiłam bo mi nie smakowała, i dziwne pryszcze 🙈 a u was jak to było dziewczyny opowiadajacie ?
 
reklama
Do góry