reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dziewczyny, a czy któraś z Was bierze Prenatal Uno? Ja ostatnio wzięłam kilka razy i czułam się ok. Wczoraj wzięłam na noc i dzisiaj rano obudziłam się bez mdłości. A tak, to codziennie rano umierałam. Zastanawiam się na ile to zasługa tych tabletek (mają w składzie imbir), a na ile po prostu łaskawości moje fasolki :D
 
reklama
Ja będę robić jak w pierwszej ciąży czyli wszystko brać osobno. Biorę i tak cały czas wit b 6 b12 witaminę d, kwas foliowy, żelazo więc dołoży mi pewnie jod i coś jeszcze
Dziewczyny, a czy któraś z Was bierze Prenatal Uno? Ja ostatnio wzięłam kilka razy i czułam się ok. Wczoraj wzięłam na noc i dzisiaj rano obudziłam się bez mdłości. A tak, to codziennie rano umierałam. Zastanawiam się na ile to zasługa tych tabletek (mają w składzie imbir), a na ile po prostu łaskawości moje fasolki :D
 
No to termin na styczen[emoji106]
Myśle że tą datę tak sobie wypisała , może z czymś jej się kojarzyła 😎 to tylko taki świstek do pracy żebym nie musiała pracować 12 h , żebym nie musiała pracować w wymuszonej pozycji przez 8 h i żeby wiedzieli źe jak coś się dzieje to od razu idę do lekarza i nie ma że boli ... tak wiec ta data tam niema większego znaczenia ;)
 
Dziewczyny, a czy któraś z Was bierze Prenatal Uno? Ja ostatnio wzięłam kilka razy i czułam się ok. Wczoraj wzięłam na noc i dzisiaj rano obudziłam się bez mdłości. A tak, to codziennie rano umierałam. Zastanawiam się na ile to zasługa tych tabletek (mają w składzie imbir), a na ile po prostu łaskawości moje fasolki :D
Ja biorę, w poprzedniej ciąży tez je brałam. Niby mają ten imbir, ale ja nie zauważyłam różnicy w ogóle. Podobno imbir żeby działał ba mdłości to trzeba go długo zażywać 🤷🏼‍♀️ Nie wiem, bo u mnie nic nie działało, a teraz się dopiero zaczynają..
 
Mam wyniki bety, chyba jest ok, tydzień temu była 648 dzisiaj 6629. Ogólnie jak tydzień temu patrzyłam to miałam przyrost procentowo dużo większy ale robiłam dwie bety co 48h a teraz ta po tygodniu od ostatniej. W kalkulatorze pisze ze w normie takze chyba jest ok[emoji4] w poniedziałek wizyta, oby szybko zleciało [emoji3059]
Screenshot_20210513_190855.jpeg
Screenshot_20210513_190822_com.huawei.browser.jpeg
 
Dziewczyny, a czy któraś z Was bierze Prenatal Uno? Ja ostatnio wzięłam kilka razy i czułam się ok. Wczoraj wzięłam na noc i dzisiaj rano obudziłam się bez mdłości. A tak, to codziennie rano umierałam. Zastanawiam się na ile to zasługa tych tabletek (mają w składzie imbir), a na ile po prostu łaskawości moje fasolki :D
Ja biorę są świetne !! Biorę jedną tabletkę na dzień , i szczerze powiem wam że ostatnio zapomniałam jej i jadąc autem zrobiło mi się nie dobrze 🤦🏻‍♀️ i właśnie wtedy uświadomiłam sobie że jej nie wzięłam i są rewelacyjne 😊
 
Dziewczyny, a czy któraś z Was bierze Prenatal Uno? Ja ostatnio wzięłam kilka razy i czułam się ok. Wczoraj wzięłam na noc i dzisiaj rano obudziłam się bez mdłości. A tak, to codziennie rano umierałam. Zastanawiam się na ile to zasługa tych tabletek (mają w składzie imbir), a na ile po prostu łaskawości moje fasolki :D
Ja też je biorę i też mdłości zniknęły, nie były jakieś duże ale odkąd biorę nie ma po nich śladu😀dziś dopadł mnie straszny spadek energii, też tak macie? Po południu zawinęłam się w koc i nawet nie miałam siły reagować jak mój 2 latek po mnie skakał😂😂😂
 
Ja usiądę na kanapę i zasypiam... Gdzie nie śpię popołudniu hehe ale w pierwszej też tak miałam. Ale teraz niestety nie jest tak że wrócę z pracy i się mogę położyć tylko muszę ogarnąć dom i synkiem się zająć więc wiem co czujesz
Ja też je biorę i też mdłości zniknęły, nie były jakieś duże ale odkąd biorę nie ma po nich śladu[emoji3]dziś dopadł mnie straszny spadek energii, też tak macie? Po południu zawinęłam się w koc i nawet nie miałam siły reagować jak mój 2 latek po mnie skakał[emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Jeeeeest na swoim miejscu pęcherzyk ❤️ Od razu znalazłyśmy ❤️Dostałam na wszelki wypadek luteinę i duphaston ze względu na biochem ze stycznia i zaświadczenie do pracy ☺️ Teraz już się wycisza i uspokoję .... aaaaaaa ale jestem szczęśliwa !!!!!
Gratulacje❤️ Ja tez po dzisiejszej wizycie i tak samo widać pęcherzyk ciążowy. Od razu trochę spokojniejsza jestem. Wg moich wyliczeń 5+2 dzisiaj, ale lekarz mówił ze bardzo wcześnie i jest tak 4-5. tydzień. Z racji wysokiego TSH tez mam od dzisiaj duphaston zażywać. Mam kolejna wizytę za dwa tygodnie i mam nadzieje ze już wtedy będzie ❤️ Oczywiście czekam z niecierpliwością 😅
 
Do góry