reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ooohhhh to mamy podobnie ! Ja dziś 5+4 😎 i objawy podobne , z córką było tak samo ... Wiozę pannę moją na zajęcia żeglarskie - w zeszłym tydzień wypadła z łódki do wody , mam nadzieje że spakowała sobie tym razem ciuchy na przebranie 🙈 i na 12 do pracy i tak do piątku ... później byle do środy i usg i mam nadzieje że będzie już L4 🤪
Ja też mam dziś 5+4 i jutro pierwsza wizytę i usg mma nadzieję że wszytko będzie w porządku ❤️
 
reklama
Dziewczyny macie poranne mdłości? Jak sobie radzicie? Mnie męczy cały czas, noc i dzień. Dziś nie poszłam do pracy bo noc nie przespana. Nie daje rady normalnie...


Termin mam na 2 stycznia
Mnie dziś pierwszy taz trochę dopadło i w głowie mi się zakręciło aż ..
 
Hej, ja tez juz w pracy 😊 tez w sumie mało mam objawów, ból piersi, czasami ból podbrzusza, senność, lekkie mdlosci od czasu do czasu i w sumie tyle.. Cały czas sprawdzam czy cycki bola czy nie 🙊🙉 wizytę mam dopiero w sobotę, to bedzie 6+6, nie mogę sie doczekać, dopadł mnie stres czy bedzie wszystko dobrze 😥😥 miłego dnia dziewczyny 😘
 
Ja mam mega mdlosci i zawroty głowy... Dziś powiedziałam w pracy mimo że rodzice jeszcze nie wiedzą... Ale nie wiem jak długo popracuje. W pracy chcieli by do września hah a ja nie wiem czy dam radę do końca tego miesiąca [emoji85]
Mnie dziś pierwszy taz trochę dopadło i w głowie mi się zakręciło aż ..
 
Dziewczyny macie poranne mdłości? Jak sobie radzicie? Mnie męczy cały czas, noc i dzień. Dziś nie poszłam do pracy bo noc nie przespana. Nie daje rady normalnie...


Termin mam na 2 stycznia
Mi na mdlosci w pierwszej ciazy i teraz pomaga jak jem malo i czesto. Zawsze mam przy sobie jakies orzeszki albo plauszki juniorki i jak tylko sie zaczyna to podjadam.
 
reklama
Ja mam mega mdlosci i zawroty głowy... Dziś powiedziałam w pracy mimo że rodzice jeszcze nie wiedzą... Ale nie wiem jak długo popracuje. W pracy chcieli by do września hah a ja nie wiem czy dam radę do końca tego miesiąca [emoji85]
Ja pracuję w przedszkolu, właśnie "oddaje" 6latki, chciałam z nimi być do czerwca chociaż. Ale nie mogę wstać z łóżka, nie mogę jeść. Cały weekend taki, noc prawie cała w toalecie. Ja wiedziałam że w moim przypadku będzie słabo, ale nie, że aż tak :(
 
Do góry