reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

ja najbardziej obawiam się po tej większej dawce, że będzie mi serce kołatać. Mialam z serduchem przeboje, częste kołatania ablacja, holtery itd. Pamiętam że po zwichnięciu kostki, przy dawce 0,4 miałam kołatania, i poprostu dlatego teraz boję się zażyć tej większej. A wiem że betablokerów nie mogę w ciąży brać. Jak dzisiaj do niego zadzwoniłam to zamiast zmienić mi dawkę, to tak na odczep się powiedział żeby zażywać tą większą.

Kurcze to nie wiem ja nie mam żadnych dolegliwości. A który tydzień masz?
 
reklama
Dziewczyny widziałam [emoji3590] normalnie prawie się popłakałam, tydzień dokładnie taki jak mi pokazywali w aplikacji czyli 6+1, kolejna wizyta 14.06 [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
IMG_20210517_185908.jpeg
 
Dziewczyny widziałam [emoji3590] normalnie prawie się popłakałam, tydzień dokładnie taki jak mi pokazywali w aplikacji czyli 6+1, kolejna wizyta 14.06 [emoji3059][emoji3059][emoji3059]Zobacz załącznik 1272543
Ja dziś 5+6 a też już widziałam serduszko❤️ aczkolwiek z usg też wychodzi 6+1 😛 też miałam mieć wizytę 14.06, ale w ostatniej chwili zmieniło się na 7.06 😍😍
Kamień serca spadł 😍🥰🤩❤️
 
Lekarz mnie zapisał już na prenatalne na 29.06, dostałam badania do wykonania i na następnej wizycie założymy kartę ciąży. Ogólnie dużo stresu przed wizytą, ale najważniejsze że jest wszystko dobrze i widziałam kropkę i to pulsujace serduszko [emoji3590]
super!!! Gratulacje [emoji3590][emoji3590]
 
reklama
Do góry