reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Cześć dziewczyny, wiele się nie odzywam, bo jestem po 2 stratach w zeszłym roku i jeszcze do mnie nie dociera, że może być dobrze. Mam nadzieję, że już niedługo się to zmieni :) Dzisiaj strasznie się stresuje, bo mam pierwszą wizytę i wiele może się już wyjaśnić. Dajcie znać, co było już u Was widać na usg w okolicy 5+5 :)
U mnie w 5 tygodniu i 2 dni widać było już na usg zarodek:) a teraz 8 tydzień i wyglada tak:)
 

Załączniki

  • 24636234-41E4-4512-B6F2-C2EC94ADD28E.jpeg
    24636234-41E4-4512-B6F2-C2EC94ADD28E.jpeg
    24,8 KB · Wyświetleń: 113
reklama
Kochane! Dziękuję pięknie za wszystkie kciuki i słowa otuchy! Nie mogę powstrzymać łez! Na szczęście, łez szczęścia... ❤️ Doktor jak tylko zasadził we mnie głowicę to od razu zobaczyłam moją fasolkę! Z serduchem jak dzwon.... doktor mówił ze tamten musial mieć zarówno słaby sprzęt jak i oko skoro nie widział nawet pęcherzyka żółtkowego.

Przedstawiam Wam mój mały cud ❤️
Ale cudowna wiadomość ❤️
 
Witmay Cię!!! ❤️ Który tydzień?
6+0, ale dlugie cykle po 33 dni ;) wiec pewnie odbije sie to na pierwszym usg. Pierwsza wizyta 1go czerwca gdy będzie 6+5, mam nadzieje ze będą pozytywne wieści. Pozdrawiam Was wszystkie , będę tu zaglądać ale moj roczniak jest tak szalonym dzieckiem ze uda się tylko wieczorami. Duzo zdrowka I powodzenia na wizytach;)
 
Kochane! Dziękuję pięknie za wszystkie kciuki i słowa otuchy! Nie mogę powstrzymać łez! Na szczęście, łez szczęścia... ❤️ Doktor jak tylko zasadził we mnie głowicę to od razu zobaczyłam moją fasolkę! Z serduchem jak dzwon.... doktor mówił ze tamten musial mieć zarówno słaby sprzęt jak i oko skoro nie widział nawet pęcherzyka żółtkowego.

Przedstawiam Wam mój mały cud ❤️
Kamień z serca i spadł ! Wiedziałam że tak to się skończy ! Wiedziałam że zobaczysz swoją kropkę ! Czułam to po prostu ❤️
 
Kochane! Dziękuję pięknie za wszystkie kciuki i słowa otuchy! Nie mogę powstrzymać łez! Na szczęście, łez szczęścia... ❤️ Doktor jak tylko zasadził we mnie głowicę to od razu zobaczyłam moją fasolkę! Z serduchem jak dzwon.... doktor mówił ze tamten musial mieć zarówno słaby sprzęt jak i oko skoro nie widział nawet pęcherzyka żółtkowego.

Przedstawiam Wam mój mały cud ❤️
A mówiłam, że będzie dobrze ♥️♥️♥️♥️🥰🥰🥰🥰🥰 super 🥰♥️♥️ gratulacje ale się cieszę 🥰♥️♥️♥️
 
Cześć dziewczyny, wiele się nie odzywam, bo jestem po 2 stratach w zeszłym roku i jeszcze do mnie nie dociera, że może być dobrze. Mam nadzieję, że już niedługo się to zmieni :) Dzisiaj strasznie się stresuje, bo mam pierwszą wizytę i wiele może się już wyjaśnić. Dajcie znać, co było już u Was widać na usg w okolicy 5+5 :)
Cześć kochana! U mnie w 5t był pęcherzyk ciążowy . Trzymam kciuki aby było wszystko dobrze 💪
 
reklama
Za każdym razem jak zaczynam panikować, że nic nie czuję to nagle zaczynam się źle czuć🤣
Dziś wstałam, czułam się super, zjadłam śniadania i potem panika, że dobrze się czuję. Poszłam na drzemkę i po drzemce mogłam sobie pozwolić tylko na chlebek wasa i wodę.

Czy Wasze mdłości też tak wyglądają, że jest Wam niedobrze, dziwnie, ale jak np. macie na coś ochotę to wszamiecie wszystko? Ostatnio czułam się okropnie, ale miałam ochotę na truskawki i zjadłam cały kartonik😆 ale gdybym miała zjeść cokolwiek innego to w życiu!
 
Do góry