reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Wydaje mi się że w luxmed nie powinni mieć złego sprzętu.. Tutaj to kwestia lekarza chyba. Ja nie wiem jak to jest, ale mam jakieś źle doświadczenia z facetami ginekologami. Kobiety zawsze były uprzejme i wszystko mówiły dokładnie, a faceci jacyś oschli i mnie traktowali lekceważąco :/
Takiego lekarza to tylko pacnąć po łbie... Nastraszył Cię tylko. Tak dziewczyny piszą nie zamartwiaj się (wiem, że nie jest łatwo) idź koniecznie za 2 dni do innego lekarza. Z lepszym sprzętem.
 
reklama
Dziękuję wam za pocieszenie :* odpisuję zbiorczo. Byłam w piątek i było 7mm i dziś trochę więcej więc coś tam się rozwija. Zarówno w piątek jak i dziś widać było tylko pęcherzyk ciążowy. Załączam opisy z obu usg i zdjęcie z dziś. Zobacz załącznik 1277420Zobacz załącznik 1277421Zobacz załącznik 1277422
A to były dwa badania u tego samego lekarza? Bo w pierwszym opisie (podejrzewam ze z zeszłego tygodnia) jest napisane „uwidoczniono echo zarodka”, to teraz nagle by nie było? Pęcherzyk zoltkowy obecny bo YS=4.7 cm to jest dobry wymiar (pisała o tym mamaginekolog)

nie martw się! Ja na twoim miejscu poszłabym do lekarza za 3-4 dni sprawdzić czy jest wszystko ok, albo w przyszły poniedziałek. Do Takiego lekarza z dobrym sprzętem i wiedzą. Wydaje mi się ze wszystko będzie dobrze 🍀♥️
 
Wydaje mi się że w luxmed nie powinni mieć złego sprzętu.. Tutaj to kwestia lekarza chyba. Ja nie wiem jak to jest, ale mam jakieś źle doświadczenia z facetami ginekologami. Kobiety zawsze były uprzejme i wszystko mówiły dokładnie, a faceci jacyś oschli i mnie traktowali lekceważąco :/
Zależy na jakiego lekarza trafisz. Nie ma reguły. Ja byłam u babeczki w dodatku na mojej 1 w życiu wizycie ginekologicznej to potraktowala mnie jak nie powiem co... Tydzień czasu dochodziłam do siebie i powiedizlam że to była 1 i ostania wizyta. Więc nie ma reguły. Nie martw się będzie dobrze. idź do innego lekarza.
 
Nie. W piątek byłam u innej pani prywatnie a dziś u ginekologa z luxmedu.
A to były dwa badania u tego samego lekarza? Bo w pierwszym opisie (podejrzewam ze z zeszłego tygodnia) jest napisane „uwidoczniono echo zarodka”, to teraz nagle by nie było? Pęcherzyk zoltkowy obecny bo YS=4.7 cm to jest dobry wymiar (pisała o tym mamaginekolog)

nie martw się! Ja na twoim miejscu poszłabym do lekarza za 3-4 dni sprawdzić czy jest wszystko ok, albo w przyszły poniedziałek. Do Takiego lekarza z dobrym sprzętem i wiedzą. Wydaje mi się ze wszystko będzie dobrze [emoji256][emoji3531]
 
A ja nie wiedziała że YS to ciałko żółte.. Mogłam to sprawdzić to może bym się uspokoiła. Jak dobrze was mieć [emoji3590] nawet nie wiecie jak się zmartwiłam, bo lekarz to powiedział takim tonem jakby to już był koniec [emoji24] i jeszcze ze może być różnie, albo się rozwinie albo nie. Jak go zapytałam który to tydzień to się zaśmiał pod nosem i powiedział, że nie można tego stwierdzić po samym pęcherzyku ciążowym...
Ale oni zawsze tak gadają, ja na ostatniej wizycie mialam zarodek, serduszko biło, pęcherzyk zoltkowy o prawidłowym wymiarze a lekarz powiedział do mnie „na tym
Etapie nikt Pani nie zagwarantuje czy wszystko będzie dobrze”

a jeszcze wcześniej jak był sam
Pęcherzyk ciążowy w 5 tygodniu i kolejna wizyta była za dwa tygodnie to usłyszałam „te 2 tygodnie będą dla Pani rozstrzygające”

w miedzy czasie dostałam plamienia to możesz sobie wyobrazić mój stres 🙉

nie martw się, trzeba być dobrej myśli i nie brac wszystkiego dosadnie, oni tak mówią w razie W, żeby się pozytywnie zaskoczyć 😘
 
Cześć kochane, u mnie termin 6-8 styczeń :) obecnie 8tydz (8+4). Czy któraś z was miała może bóle pachwiny i biodra? Ja 2 dni temu zrobiłam delikatną jogę i od wczoraj boli.. dziś jak by trochę lepiej ale nadal pobolewa.. czasem też bóle z prawej strony pleców i boku brzucha - głównie przy pełnym pęcherzu.. a jak chodzę to muszę chodzić delikatnie bo inaczej czuję jak by mi podskakiwało wszystko w podbrzuszu.. może to jelita.. Dziwne objawy ale może nie jestem
 
Wydaje mi się że w luxmed nie powinni mieć złego sprzętu.. Tutaj to kwestia lekarza chyba. Ja nie wiem jak to jest, ale mam jakieś źle doświadczenia z facetami ginekologami. Kobiety zawsze były uprzejme i wszystko mówiły dokładnie, a faceci jacyś oschli i mnie traktowali lekceważąco :/
Doskonale Cię rozumiem. Ja tez mam złe doświadczenia z facetami ginekologami, odkąd zmieniłam na moją panią doktor odżyłam. Wkońcu nie martwię się, że pójdę na wizytę i lekarz rzuci jakimś głupim komentarzem 😉
 
Eh. Naprawde każdy ma inne podejście. Ta gin w piątek mi powiedziała, że widzimy się za 3 tygodnie i będziemy prowadzic ciąże a ten dziś takie coś..
Ale oni zawsze tak gadają, ja na ostatniej wizycie mialam zarodek, serduszko biło, pęcherzyk zoltkowy o prawidłowym wymiarze a lekarz powiedział do mnie „na tym
Etapie nikt Pani nie zagwarantuje czy wszystko będzie dobrze”

a jeszcze wcześniej jak był sam
Pęcherzyk ciążowy w 5 tygodniu i kolejna wizyta była za dwa tygodnie to usłyszałam „te 2 tygodnie będą dla Pani rozstrzygające”

w miedzy czasie dostałam plamienia to możesz sobie wyobrazić mój stres [emoji86]

nie martw się, trzeba być dobrej myśli i nie brac wszystkiego dosadnie, oni tak mówią w razie W, żeby się pozytywnie zaskoczyć [emoji8]
 
reklama
Eh. Naprawde każdy ma inne podejście. Ta gin w piątek mi powiedziała, że widzimy się za 3 tygodnie i będziemy prowadzic ciąże a ten dziś takie coś..
To przejdź się jeszcze do jednego lekarza za 3-4 dni, albo jak mieszkasz w mieście w którym jest szpital z oddziałem typu izba przyjęć, a nie chcesz kolejny raz np płacić za wizytę, to w ostateczności możesz się zgłosić z bólem brzucha (to trochę naginanie rzeczywistości wiem, ale mówię w ostatecznosci) albo zgłosić jakiś inny niepokój i zrobią ci usg i będziesz wiedziała na 100% czy jest zarodek z serduszkiem czy nie. Ja jak dostalam
Plamienia to pojechalam
Na izbę przyjęć w Poznaniu na Polna, zrobili mi usg i wiedziałam czy jest w porządku czy nie jest, ze tak powiem od ręki.
 
Do góry