reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ja to mam wieczorami wzdęty bo słuchajcie, wypróżnić się nie mogę a jem tylko bułki biale suche bo nic innego nie wchodzi. Od czasu do czasu jakis owoc, mus. Porazka.
U mnie to samo, tylko suche bułki i chleb dam radę jeść, czasami jakiś jogurt albo owoc, ale zależy od dnia. A brzuch wzdęty prawie cały czas. U mnie dziś 8+6 i to trwa praktycznie od początku 6 tygodnia. Lekarz powiedział, że około 10 tygodnia takie objawy zazwyczaj się zmniejszają, także czekam z niecierpliwością na kolejny tydzień i po cichu liczę na to, że będzie jakaś chociaż lekka poprawa[emoji848]
 
reklama
Hej 😊
Domyślam się, ze każda zmiana na tym etapie jest stresująca, ale nie mogę w tym momencie nie zazdrościć 🙈
U mnie mdłości jak były tak są, dzisiaj pierwszy raz doszły do tego wymioty. Jak nie zjem to mdłości, jak zjem to zgaga, już mi ciężko to znosić. U mnie 9t4d, więc liczę, że niedługo też zacznie mi przechodzić. Moja mama w jednej ciąży miała mdłości do samego porodu, ale mam nadzieję, że to mnie ominie 😅
Trzymam kciuki za wizytę 😊❤️
Ja jestem właśnie 10+4 i dzisiaj siedząc na spotkaniu w pracy zastanawiałam się, czy jak zasłonię się dokumentami to nikt nie zauważy jak zwymiotuje pod stół. Po prostu taka nagła fala mdłości, że już chciałam wyjść i biec do łazienki. Też mam nadzieje, że z czasem będzie lepiej, bo oszaleć idzie :D
 
Ja mam dziś 9+5, mdłości mam nadal, piersi trochę mniej tkliwe.
Co do imion to ja już tyle nad tym myślałam i wciąż nie jestem przekonana.
Damskie to może Olga, Patrycja, Matylda, Maria
Męskie może Michał, Mikołaj, Łukasz
Ale wszystko nie pewne. Mąż mówi że dopóki nie pozna płci to nie będzie się wysilał na zastanawianie..
 
Myślicie że nebu dose rozrzedzi trochę wydzielinę???? Tzn inhalacje
Ja wczoraj sobie z tym robiłam inhalacje i powiem Ci że dość nawet wydzielina schodzi, dziś od rana umierałam wręcz tak mnie głowa,zatoki bolały i się złamałam i wzięłam Apap i jest trochę lepiej..a jakby tego było mało wczoraj mnie pierwszy raz wymiotowało a dziś od rana mdłości 😕
 
Dzień dobry, ja już po wizycie. Wszystko jest dobrze! Maluch rośnie 😃
B3327B47-B4E2-421C-BD77-BFC9081F5BE5.jpeg
 
Ja wczoraj sobie z tym robiłam inhalacje i powiem Ci że dość nawet wydzielina schodzi, dziś od rana umierałam wręcz tak mnie głowa,zatoki bolały i się złamałam i wzięłam Apap i jest trochę lepiej..a jakby tego było mało wczoraj mnie pierwszy raz wymiotowało a dziś od rana mdłości 😕
Ja przedwczoraj też miałam zatoki i ból głowy, a połączenie tego z nudnościami i zgagą masakra
 
reklama
Do góry