reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Hej laseczki. Może Wy mi doradzicie. Od samego rana męczą mnie wymioty. Niemam miłości tylko zaraz co nie zjem, wypije to wszystko zwracam, głowa mnie tylko od tego rozbolała. Co robić.... zgłaszać się do lek czy przetrzymać jakoś ten dzisiejszy dzień;( może jutro będzie lepiej
nawadniaj sie zimna woda po malym lyczku. Nie wiem czy w ciazy mozna ekwktrolity? Jak tak, to tez bym wziela. Dzis na spokojnie przetrzymaj, ale jak jutro bedzie to samo to lepiej sie do lekarza zglosic mysle
 
reklama
nawadniaj sie zimna woda po malym lyczku. Nie wiem czy w ciazy mozna ekwktrolity? Jak tak, to tez bym wziela. Dzis na spokojnie przetrzymaj, ale jak jutro bedzie to samo to lepiej sie do lekarza zglosic mysle
Niewiem właśnie nic ci do elektrolitów, nawadniać się próbuje gdzie i tak za jakąś chwile wszystko zwrócę;(
Dzięki
 
Niewiem właśnie nic ci do elektrolitów, nawadniać się próbuje gdzie i tak za jakąś chwile wszystko zwrócę;(
Dzięki
Z aptecznymi elektrolitami trzeba ostrożnie, mi lekarz odradzał i mówił o wodzie oraz owocach. Wiem, że łatwo mówić, kiedy wszystko chce się zwrócić :/
Spróbuj do wody dodać imbir, jeśli lubisz. Ja piję taką wodę kiedy zaczynam mieć nudności i pomaga. A dodatkowo wrzucam dużo kostek lodu i miętę plus piję jak dama przez słomkę, co mi ułatwia picie po łyczku, a nie na raz :D
 
Z aptecznymi elektrolitami trzeba ostrożnie, mi lekarz odradzał i mówił o wodzie oraz owocach. Wiem, że łatwo mówić, kiedy wszystko chce się zwrócić :/
Spróbuj do wody dodać imbir, jeśli lubisz. Ja piję taką wodę kiedy zaczynam mieć nudności i pomaga. A dodatkowo wrzucam dużo kostek lodu i miętę plus piję jak dama przez słomkę, co mi ułatwia picie po łyczku, a nie na raz :D
Dziękuję:*
 
Hej dziewczyny. ☺Chciałabym Was prosić o poswiecenie 3 minut i wypełnienia ankiety na temat żywienia kobiet w ciąży. Ankieta jest krotka a napewno pomoze przy pracy licencjackiej. Z gory dziekuje bardzo 😘
 
reklama
Do góry