reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Ja już też czekam tylko na to aż mąż wróci z pracy i będę mogła poleżeć w łóżku ;) najbardziej rano gdy mdłości męczą, a syn chce śniadanie, a piesek na dwór...
 
Cześć dziewczyny 🙂 Witam się dopiero teraz, ale forum czytam od samego początku.
W pon byłam na prenatalnych i póki co wszystko jest Ok. Płci jeszcze nie znamy Planowany termin porodu na 17.01.2022r
Co do dolegliwości ciążowych to odczuwam sporadycznie tkliwe piersi i totalnie odrzuciło mnie od mięsa. Sam zapach powoduje gole w gardle i mdłości
 
Ale dzisiaj pogoda mnie przeorała .. jest niewyobrażalnie duszno … dzisiaj też był u mnie mojego męża chrześniak , ze żłobka o 16 od razu chce do cioci … nigdzie indziej nie mogą do zawieść .. nawet do domu .. robi histerie w samochodzie i dokładnie patrzy czy tata wiezie go do Nas .. dwie godziny siedzi w zabawkach w salonie , potrzebuje chyba wyciszenia po żłobku .. dopiero o 18 zaczyna być żywszy a tak jakby dziecka w domu nie było .. do dziadków też nie chce jeździć tylko do Nas .. i to tak raptownie się zaczęło… aż nie miałam czasu myśleć o ciąży ;) ale poza tkliwymi piersiami i czasami pobolewajacym podbrzuszem nic mi nie jest :)
 
U mnie też wczoraj była niesamowita duchota. Nie dawałam już rady. Wieczorem przyszła burza, ale słabiutka. Ale ochłodziło się. Powietrze inne. Od rana wszystko po otwierałam i porządnie wietrzę. Bardzo źle znoszę upały w ciąży. Powyżej 25 stopni przestaję funkcjonować
 
Hej dziewczyny, witam się jeszcze raz bo dawno mnie tu nie było ☺️ Za nami USG genetyczne, wszystko w porządku. Po krwiaku też ani śladu ☺️ Bąbelek pięknie rośnie, niestety tak się kamuflowal, że płci nie poznaliśmy.
Trzymam kciuki za wszystkie pozostałe prenatalne 🥰
 

Załączniki

  • 16263688178097664029095307625375.jpg
    16263688178097664029095307625375.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 77
Kurde dziewczyny u mnie trochę dupa bo pobolewa mnie ząb i z tego co widze to wypadło mi lekarstwo a robiłam tego zęba w lutym 😔 i teraz niewiem co robić … niby dalej będę w 1 trymestrze ale czytałam ze zapalenie czy inne bakterie w jamie ustnej jest gorsze niż leczenie . Zawsze jakieś gowno się mnie przyczepi . Udało mi się fuksem zapisac do stomatolożki na poniedziałek 🙃. Boje się żeby dzidzi nie zaszkodzić 😔 ….
 
reklama
Witajcie kochane 💖 jak tam wasze brzuszki? Rosną jak na drozdzach czy nic jeszcze nie widać?
U mnie dziś 12+6 i brzuszka ukryć już się nie da! 🤭
A co do płci, mamy już 2,5 letniego synka i szczerze to obojętne nam było co pojawi się teraz w brzuszku, zaproponowałam mężowi ciąże niespodziankę 🤩 ale powiedział ze nie wytrzyma, musi wiedzieć kto w moim brzuszku mieszka 😜
I tym sposobem w 12+1 dowiedzieliśmy ze będziemy mieć DZIEWCZYNKĘ 💖👸💖Wszyscy w rodzinie obstawiali chłopca a tylko ja dziewczynkę 🤩👍nadal w to nie wierze!
Najważniejsze żeby było zdrowe, reszta się nie liczy ❤️ Tego wam dziewczyny i sobie życzę ❤️❤️❤️
 
Do góry