reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Co do spraw jedzeniowych mam duży apetyt i płakać mi się chce ze śmiechu jak jedna tu rzuciła ,,pizza" A wszystkie ślinotok 😁😁😁🤣🤣🤣🤣🤣🤣 to jest boskie zjawisko. No też tak mam. Na wakacjach udało mi się trochę nadrobić z rybami i owocami. Ale moim faworytem czy w ciąży czy nie jest i tak LANGOSZ 😍😍😍🤤🤤🤤🤤 nie da się opisać mojej miłości do tego wegierskiego specjalu xD zaraz potem oczywiście są naleśniki z Nutella 🙃 z owoców niezmiennie ubóstwiam czeresnie, ale już sie koncza więc pomału przezucam się na borówki które sama ,, uprawiałam" Przez 3 lata żeby w końcu zaowocowaly. Agrest też wchodzi. Jabłka papierówki mam jeszcze za kwaśne. Ale za to kwaśna ogórkowa to jest to 😍😍😁 poza tym bez zmian pasztet i parówki na zmianę xD
 
reklama
Co do poduch ciazowych bardzo serdecznie polecam WSZYSTKIM. Ja swoją zakupiłam rok temu w drugiej ciąży i do tej pory się z nią nie rozstaje, a już jak teraz doszły niewygodności ciążowe to nawet na wakacje z nami jechała. Nawet mój mąż chętnie pozycza i z opowiadań znajomych też to wygląda podobnie 😁😁 zapewniam że Waszym mężom też się spodoba bo mogą Was przytulić elegancko od tyłu i jeszcze poduchy trochę dla siebie zagarnąć 😁😁😇😇 jako fizjo mogę godzinami o niej 😆 dla stawów biodrowych jeśli ktoś ma problemy to niezastąpiona 😉 pozdrawiam i dzięki za uwage 😁
 
Hej ;) zapomniałam was zapytać, którą datą się sugerujecie, bo z ostatniej miesiączki mam termin na 13.01, a z usg na 9.01 dodam, że miesiączki miałam nieregularne 28-32. Wiem, że to tylko 4 dni różnicy, ale tak po prostu jestem ciekawa którą wy się sugerujecie :) mam aplikacje ciąża + i tam właśnie przewidywany termin wpisałam sobie ten 13. 01 :)
 
Wydaje mi się że to się przecież czasem zmienia, w aplikacjach się rozjeżdża, po USG zwykłym też mi niby dokładnego nie była w stanie podać, dopiero na prenatalnych określili 25.01.22 ale jakoś się do tego wogole nie przywiązuje. Ma się dobrze skończyć a kiedy to się stanie jest mi obojętne. Tyle po dwóch poronieniach w głowie mi zostało.
 
Długość zwykłego cyklu nic nie powie jeśli nie wiesz w którym dokładnie dniu była owulacja. Co lepsze, ja robiłam test owulacyjny i też to nic nie wnosi że jeden dzień był pozytywny. Bo z kolei zagnieżdżanie miałam później niż po 7dniach (7dni po owu beta z krwi 0.00) wiec nic z tego nie wiadomo jeszcze jak rozwój dziecka może przyspieszyc albo zwolnić to już wogole... 🤯🤯🤯
 
@Yenny nie dodawaj proszę kilku postów jeden pod drugim. ;) Jeśli chcesz coś dodać, a nikt nie napisał w międzyczasie, to jest możliwość edytowania postów. ;)

@Diaanaa ja liczę według tego co wyszło na prenatalnych - w stosunku do terminu OM ciąża jest starsza 2 dni. ;) Zwłaszcza, że też mam nieregularne miesiączki.
 
No mi właśnie na prenatalnych wyszło, że jest starsza :) tak tak wiem, że żadna różnica, byleby się dobrze skończyło , ale tak byłam ciekawa tylko i to wszystko :) macie już terminy badań prenatalnych połówkowych.? Bo ja mam na 18.08 :)
 
Hej, myślę, że powinno się liczyć wg prenatalnych/usg i tego, co lekarz obserwuje na bieżąco, bo w końcu dziecko nie rodzi się wg. kalendarza, ale rozwoju i momentu ciąży :) A dzieciaki rozwijają się w różnym tempie.

Cześć też do nowych dziewczyn tutaj :)
 
reklama
Hej dziewczyny
My juz od wczoraj iraj nad morzem na turnysie w sanatorium. Pogoda calkiem ok, czas mija szybko.
Smieje sie ze jak nie plecy bola to teraz cos tuz pod zebrami🙈 to taki bol co przychodzi i odchodzi, juz wkrecam ze to z sercem cos😖 bo naprawdę dziwne to. Nie mialo juz kiedy zaczac boleć 😵
Pozdrawiam
 

Załączniki

  • received_360553689019467.jpeg
    received_360553689019467.jpeg
    50,3 KB · Wyświetleń: 43
Do góry