reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Hej dziewczyny,
niestety rzadko się odzywam bo zwariowany czas i ciagle coś jest do ogarnięcia.
Wraz z mężem ten weekend pierwszy raz od pięciu tygodni mieliśmy wolny…reszta to wesela i chrzciny.
Jak Wasze samopoczucie?
Po tych weekendowych imprezach tak sie przestawiłam, ze chodzę spać 2-3 w nocy i wstaje około 11…
W tym tygodniu muszę zrobić test obciążenia glukoza.
Wy już po tym badaniu? Macie wyniki?
Pozdrawiam🤗

Ja właśnie siedzę i zostało mi ostatnie pobranie za pół godziny. Nie było źle a bałam się jakiś niedogodności po wypiciu albo w trakcie. Chyba jednak za dużo słodyczy zzeram, że nie ruszył mnie ten smak a miałam 75g. Troche przez pierwszą godzinę czułam się słabiej ale też stres mnie chyba wziął, bo się naczytałam głupot i w dodatku ledwo zdążyłam przez korki na mieście.
 
A i jeszcze sobie mieszalam końcówkę tego płynu żeby nie zostało na dnie i połknęłam ostatni łyk haustem żeby nie zostało gdzieś w gardle. Mi zakazali pić w ciągu tych dwóch godzin, miałam cytrynkę przy sobie jakbym nie mogła wypić ale nie użyłam.
 
No właśnie to moja pierwsza ciąża, i tak pomyslalam skoro siedzę w domu to warto pójść czegoś ciekawego się nauczyć :)
Ja mam zacząć zajęcia od 4.10. 🙂 zapisałam się bo jest to szkoła nie online, niestety będę musiała chodzić sama, bo mój mąż nie ma paszportu 😐 jestem ciekawa bardzo ile z tego wyniosę. Za bardzo nie miałam styczności z małymi dziećmi i obawiam się strasznie czy dam radę.
 
Ja właśnie siedzę i zostało mi ostatnie pobranie za pół godziny. Nie było źle a bałam się jakiś niedogodności po wypiciu albo w trakcie. Chyba jednak za dużo słodyczy zzeram, że nie ruszył mnie ten smak a miałam 75g. Troche przez pierwszą godzinę czułam się słabiej ale też stres mnie chyba wziął, bo się naczytałam głupot i w dodatku ledwo zdążyłam przez korki na mieście.
Czyli ogólnie rzecz biorąc stwierdzasz ze tragedii nie było.😁
No dobrze oby tylko tak.
Trzymam kciuki za wyniki aby były w porządku. Ja właśnie to przeciągam i przeciągam choć wiem ze i tak muszę mieć wyniki badan na przyszła środę i mnie to nie ominie 😂
 
reklama
Do góry