reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Już się pakujecie do szpitala?! 😲
Ja myślałam żeby pod koniec grudnia ogarnąć :D
Zależy kiedy rodzisz 😉 ja myślę że za 2-3 tygodnie, bo mam termin na sam początek stycznia, a lekarz nawet powiedział, że może być i grudzień. Wolę być przygotowana w razie gdyby się coś wcześniej wydarzyło
 
reklama
Ja mam termin na 26.01 wiec trochę jeszcze jeszcze póki co wszystko spokojnie wiec nie myślałam o pakowaniu, chociaż większość niezbędnych rzeczy już mam zakupione 🙈🙈🙈
 
@Koala28 u mnie też malutka ułożona miednicowo. Zastanawiam się, kiedy zmieni pozycję. W 27+2 tyg ważyła 880g, ciekawa jestem ile waży po dwóch tygodniach.
Ja ostatnie zdjęcia mam z badania połówkowego. Moja dzidzia nie jest chętna do zdjęć. Zakrywa się ręką, chowa za blizną po cesarce. Na najbliższej wizycie mam nadzieję, że ładnie zapozuje.
 
@Koala28 u mnie też malutka ułożona miednicowo. Zastanawiam się, kiedy zmieni pozycję. W 27+2 tyg ważyła 880g, ciekawa jestem ile waży po dwóch tygodniach.
Ja ostatnie zdjęcia mam z badania połówkowego. Moja dzidzia nie jest chętna do zdjęć. Zakrywa się ręką, chowa za blizną po cesarce. Na najbliższej wizycie mam nadzieję, że ładnie zapozuje.
Mój mały odwrócił się główką do dołu w 30 tygodniu. Ale czasami wydaje mi się, że zmienia pozycję, bo kopniaki mam z lewej lub prawej strony, a po żebrach jeszcze ani razu nie dostałam 😄 u mnie buźkę pokazuje, ale długo zakrywał jajka 😂 i nie wiedzieliśmy czy chłopczyk czy dziewczynka
 
Wg. ostatniego usg mój termin to 25.01 [emoji16] Pralas i prasowałas już ciuszki? [emoji16]
Ja mam termin na 26.01 wiec trochę jeszcze jeszcze póki co wszystko spokojnie wiec nie myślałam o pakowaniu, chociaż większość niezbędnych rzeczy już mam zakupione [emoji85][emoji85][emoji85]
 
reklama
Do góry