reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Póki co skurcze ustały, więc chyba jednak po świętach. Młodszy syn zestresowany, bo dla niego to duże wydarzenie, w końcu nie zawsze zostajesz starszym bratem😅 dobrze, że maja zdalne, to przynajmniej jest spokojniejszy, bo w domu😂
Mąż się dzisiaj ogolił, bo mówi, że wyglada jak niedźwiedź i wstyd się z nim tak pokazać😂
Ja mam skurcze przepowiadające od 2tyg i tez myslalam,że się rozkreci narazie cisza 🤭
Zobaczymy jak będzie po dzisiejszym badaniu ;)
 
reklama
Ja mam skurcze przepowiadające od 2tyg i tez myslalam,że się rozkreci narazie cisza 🤭
Zobaczymy jak będzie po dzisiejszym badaniu ;)
Przepowiadające już miałam z dwa tygodnie temu, wczoraj miałam masaż szyjki, więc myśle, że to przez to, ale się uspokoiło, więc pewnie po świętach pójdę na wywołanie. Ja jestem dopiero 38tc., więc mam czas, ale lekarze chca szybciej😅
 
Masz jakieś choroby lub cukrzycę ze lekarze chcą szybciej wywoływać?
Ja mam nadzieję że to samo się rozkręci i wolałbym w terminie rodzic ale wiadomo to już fod małej zależy kiedy bd chciała wyjść.
Skurcze przepowiadające miga być nawet miesiąc przed... Znam przypadki ze koleżanki miały te skurcze a i tak po terminie musieli wywoływać. Ja w 1 ciąży nie miałam w ogóle a urodziłam 4dni przed
Przepowiadające już miałam z dwa tygodnie temu, wczoraj miałam masaż szyjki, więc myśle, że to przez to, ale się uspokoiło, więc pewnie po świętach pójdę na wywołanie. Ja jestem dopiero 38tc., więc mam czas, ale lekarze chca szybciej[emoji28]
 
Masz jakieś choroby lub cukrzycę ze lekarze chcą szybciej wywoływać?
Ja mam nadzieję że to samo się rozkręci i wolałbym w terminie rodzic ale wiadomo to już fod małej zależy kiedy bd chciała wyjść.
Skurcze przepowiadające miga być nawet miesiąc przed... Znam przypadki ze koleżanki miały te skurcze a i tak po terminie musieli wywoływać. Ja w 1 ciąży nie miałam w ogóle a urodziłam 4dni przed
Tak mam cukrzyce ciążowa. Też wolałabym, żeby samo się rozkręciło, ale zobaczymy jak to będzie. Ja dwa razy rodziłam i oboje urodzili się równo w terminie:)
 
Tak mam cukrzyce ciążowa. Też wolałabym, żeby samo się rozkręciło, ale zobaczymy jak to będzie. Ja dwa razy rodziłam i oboje urodzili się równo w terminie:)
A czy ta cukrzyca coś u ciebie wywołała? (Np łożysko się starzeje, przepływy szwankują, dziecko bardzo duże), bo ja też mam cukrzycę ale oprócz tego nic się nie dzieje i mam po prostu czekać do terminu. Mi lekarz powiedział, że sama cukrzyca nie jest wyznacznikiem, że trzeba wcześniej rodzić, no chyba że coś się dzieje właśnie z łożyskiem.
 
A czy ta cukrzyca coś u ciebie wywołała? (Np łożysko się starzeje, przepływy szwankują, dziecko bardzo duże), bo ja też mam cukrzycę ale oprócz tego nic się nie dzieje i mam po prostu czekać do terminu. Mi lekarz powiedział, że sama cukrzyca nie jest wyznacznikiem, że trzeba wcześniej rodzić, no chyba że coś się dzieje właśnie z łożyskiem.
Właśnie wczoraj byłam w szpitalu na badaniu, bo lekarce nie podobały się przepływy i łożysko, ale nie miała jak ktg zrobić, bo położnej nie było. Byłam w szpitalu i druga sprawdziła i mówiła, że jest ok, ale mam przyjść za tydzień
 
Przepowiadające już miałam z dwa tygodnie temu, wczoraj miałam masaż szyjki, więc myśle, że to przez to, ale się uspokoiło, więc pewnie po świętach pójdę na wywołanie. Ja jestem dopiero 38tc., więc mam czas, ale lekarze chca szybciej😅
O proszę pieknie , ja wczoraj zaczęłam 37tc
A dlaczego chcą szybciej ?
Ja dziś mam wizyte u ginka i zobaczymy co mi powie az jestem ciekawa ile wazy, ile ma cm i jak ma się szyjka i wgl
 
O proszę pieknie , ja wczoraj zaczęłam 37tc
A dlaczego chcą szybciej ?
Ja dziś mam wizyte u ginka i zobaczymy co mi powie az jestem ciekawa ile wazy, ile ma cm i jak ma się szyjka i wgl
Przez cukrzycę. Lekarka nie chce ryzykować. Moja ważyła w zeszłym tygodniu 3200g, wczoraj nie ważyli, bo nie można za często… Moja szyjka była skrócona, było rozwarcie na 1 palec, to zrobiła mi masaż szyjki, żeby samo poszło, No ale na razie czekam. Uspokoiło się wszystko;)
 
Przez cukrzycę. Lekarka nie chce ryzykować. Moja ważyła w zeszłym tygodniu 3200g, wczoraj nie ważyli, bo nie można za często… Moja szyjka była skrócona, było rozwarcie na 1 palec, to zrobiła mi masaż szyjki, żeby samo poszło, No ale na razie czekam. Uspokoiło się wszystko;)
Czemu nie można ważyć za często?
 
reklama
Do góry